icoKal
icoKal

Caorle - 3 dny u moře 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj
5 000 Kč/osobu
Vybavení: balkon, klimatizace, příslušenství, TV/SAT
autobusem
snídaně
Hotel
250 m od pláže

Stravování: snídaně formou bufetu (možnost dokoupení večeří na místě)

Popis ubytování

Jedno z nejoblíbenějších letovisek na severu Itálie je známé svým krásným 2000 let starým historickým centrem s romantickými uličkami a přístavem. V současnosti je vyhledávaným přímořským střediskem zejména pro písečné pláže s jemným zlatavým pískem, které se zvolna svažují do moře. Na pláži se v sezóně pravidelně pořádají různé akce. Jsou zde široké možnosti sportovního i kulturního vyžití – např. tenis, volejbal, fotbal, golf, jízda na koni, cyklistika, půjčovny kol a kolečkových bruslí, malířské a sochařské výstavy a tradiční rybí trh.

Tipy na výlet:

  • Benátky
  • vodní park Aquafollia
  • výlet lodí po laguně
  • Verona
  • Terst
  • zámek Miramare
  • Gardeland

Hotel Catto-Suise *** se nachází 250 m od moře. K vybavení hotelu patří výtah (je zde i bezbariérový přístup), klimatizovaná jídelna, recepce, hotelový bar, venkovní krytá terasa s posezením. Děti mohou využít venkovní dětský koutek. Ubytování: 2 – 4 lůžkové pokoje jsou s klimatizací, vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a balkónem. V případě vyprodání kapacity v hotelu Catto-Suisse bude ubytování zajištno v jiném hotelu či apartmánu - tato informace bude sdělena předem.

Cena obsahuje

2x ubytování v hotelu, 2x snídani, uvítací polévku, klimatizaci, WiFi, zapůjčení jízdních kol (2 hodiny denně), autobusovou dopravu, služby českého delegáta

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění 290,- Kč/os./pobyt, pobytová taxa (cca 0,60 €/noc/osoba - platí se na místě - vybírá delegát)

Tento zájezd pořádá CK Eva Šulcová, s.r.o. (IČO: 27307034)

Itálie - Caorle - ilustrační foto
© Dreamstime.com
Itálie - Caorle - hotel Catto-Suisse
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz