icoKal
icoKal

Romantický Londýn letecky 

ubytování v pokoji s výhledem na Tower Bridge

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj
17 990 Kč/osobu
Vybavení: fén, klimatizace, příslušenství, sada pro přípravu čaje a kávy, trezor na pokoji, TV/SAT, WiFi zdarma
letecky
snídaně
Hotel

Užijte si Londýn plnými doušky a 24 hodin denně - v hotelu s vynikající polohou přímo u světoznámého mostu Tower Bridge a romantických doků Sv. Kateřiny, kde se můžete procházet mezi krásnými loďkami či posedět v mnoha barech a restauracích. Zajistili jsme pro Vás ubytování v pokojích s výhledem na Tower Bridge, a tak můžete den plný zážitků zakončit romantickým posezením v hotelovém pokoji s nádherným výhledem na nasvětlený Tower Bridge.

Proč právě s námi?

 • bohatá anglická snídaně v ceně
 • hotel **** v úžasné lokalitě přímo u mostu Tower Bridge a doků Sv. Kateřiny
 • pokoj s výhledem na Tower Bridge
 • zkušený průvodce
 • BONUS: 1x dvouchodová večeře v pubu zdarma!

V rámci tohoto zájezdu vřele doporučujeme návštěvu alespoň jednoho z kvalitních londýnských muzikálů. Londýnský West End je právem nazýván kolébkou muzikálů - v počtu divadel předčí i slavnou Broadway, a právě tady měly své světové premiéry tituly jako Fantom opery či Bídnici. Londýn nabízí to nejlepší ze světové muzikálové produkce. My si Vám dovolujeme krátce představit 6 titulů, jejichž návštěva se (i bez znalosti anglického jazyka) stane nezapomenutelným zážitkem. Ať už si vyberete kterýkoli, nebudete litovat. Poznáte, jak velmi se liší londýnské muzikály od české produkce. A nemusí Vás ani trápit obávaný „dress code“ (prozradíme Vám, že v Londýně si na něj totiž vůbec nepotrpí).

Na každý muzikál nabízíme vstupenky několika cenových kategorií (přesné ceny najdete v rezervačním formuláři):

 • prémiová místa - pár nejlepších míst v divadle s nejlepším výhledem
 • tip průvodce - tato cenová kategorie zajistí ničím nerušený zážitek za příznivou cenu (obvykle místa v předních řadách z boku)
 • kategorie 1 - místa hned vedle prémiových míst
 • kategorie 2 - místa v zadní části hlediště (může být i na balkóně)
 • kategorie 3 - nejlevnější místa v divadle, která však mohou mít omezený výhled

 

THE PHANTOM OF THE OPERA
(Her Majesty´s Theatre)

Nejúspěšnější muzikál všech dob z dílny Andrew Lloyd Webbera i po 30 letech od slavnostní světové premiéry v Her Majesty´s Theatre stále okouzluje londýnský West End. Doporučujeme pro všechny, kteří do Londýna na muzikál letí poprvé. Původní londýnská produkce je mekkou pro všechny muzikálové nadšence, kteří se vrací znovu a znovu za tajemným Fantomem a krásnou Christine. Podle mnoha diváků jde o nejlepší muzikál vůbec. Kouzelná hudba, skvělý příběh, úžasná podívaná!

 

MARY POPPINS
(Prince Edward Theatre)

Nenechte si ujít návrat jedné z největších a nejkrásnějších muzikálových show, která chytne za srdce malé i velké. Muzikál podle románu britské spisovatelky P. L. Travers a světoznámého holywoodského filmu společnosti Walt Disney vypráví příběh rodiny Banksových, kteří žijí ve svém domě v Londýně na Cherry Tree Lane a do jejichž života "přilétne" kouzelná chůva Mary Poppins, která zcela změní jejich dosavadní způsob života. Pohádkový příběh, kterým vás provede vypravěč Bert, je plný humoru, dojetí, velkolepých efektů a dechberoucích kouzelnických triků. Návštěva tohoto představení se zcela jistě stane jedním z nejkrásnějších divadelních zážitků vůbec.

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy v dopoledních hodinách, přílet do Londýna, transfer vlastním autobusem až do hotelu, odpolední procházka po nejdůležitějších památkách Londýna: Buckinghamský palác (sídlo královny Alžběty II.), Westminster Abbey (místo korunovace panovníků), Houses of Parliament se symbolem Londýna – Big Benem, Trafalgarské náměstí s Národní galerií a Nelsonovým sloupem, Piccadilly Circus se sochou Erose, Leicester Square, rozjímání u voňavých obchůdků a stánků v Covent Garden, ze kterých dýchá stará dobrá Anglie, příjemným bonusem bude večeře v pubu

2. den

dopoledne pokračuje poznávání Londýna: dopoledne návštěva hradu Tower (korunovační klenoty, popraviště), procházka přes ikonický Tower Bridge a kolem křižníku HMS Belfast, poté návštěva vyhlášených farmářských trhů Borough Market s dokonalou prezentací nabízeného zboží (ideální na oběd, u místních stánků si vyberete velmi kvalitní jídlo ze všech koutů světa), odpoledne: The Shard (nejvyšší budova EU), Millennium Bridge, Shakespearovo divadlo The Globe, katedrála Sv. Pavla; volný čas na nákupy na vyhlášené obchodní ulici Oxford Circus či návštěvu muzeí a galerií; možnost večerní návštěvy muzikálového představení ve West Endu (doporučujeme The Phantom of the Opera v Her Majesty´s Theatre nebo Mary Poppins v Prince Edward Theatre)

3. den

volný čas na romantické toulky metropolí nad Temží; pro zájemce (za příplatek) nezapomenutelný den pro všechny fanoušky Harryho Pottera: výprava do Warner Bros Studios v Leavesden, kde se natáčelo všech 8 filmů nejslavnější filmové série: navštívíte Velkou síň, Brumbálovu pracovnu s myslánkou, Ministerstvo kouzel, Nebelvírskou kolej, učebnu lektvarů, Zapovězený les s hipogryfem Klofanem a pavoukem Aragogem, nástupiště 9 ¾ s „Bradavickým expresem“; prohlédnete si nepřeberné množství kostýmů, rekvizit a důvěrně známých dekorací; před domem v Zobí ulici ochutnáte máslový ležák, a poté se projdete Příčnou ulicí s Ollivanderovou prodejnou hůlek a Kratochvilnými kouzelnickými kejklemi bratří Weasleyových a okouzlí Vás pohled na velkolepý model Bradavického hradu; fantastickým zážitkem bude návštěva nové expozice Gringottovy banky, kdy se na vlastní oči stanete svědkem útěku draka; na závěr si budete moci zakoupit Harryho kouzelnou hůlku nebo šálu oblíbené bradavické koleje; odpoledne návrat do Londýna; fakultativně podvečerní „let“ na novodobé dominantě města London Eye a večerní výlet lodí do oblasti Greenwiche spojený s vyhlídkovou jízdou kabinkou lanovky Emirates Air Line přes řeku Temži

4. den

dopoledne možnost návštěvy muzea voskových figurín Madame Tussauds, možnost oběda v Chinatown („sněz, co můžeš“), odpoledne volný čas na nákupy popř. návštěvu a prohlídku křižníku HMS Belfast, transfer na letiště a v podvečer odlet do Prahy

Popis ubytování

Poloha: Hotel se nachází na velmi atraktivním místě přímo mezi mostem Tower Bridge a doky Svaté Kateřiny. Za pět minut dojdete k pevnosti Tower of London a ke stanici metra Tower Hill (Circle & District Line) nebo stanici Tower Gateway (DLR). Cesta k mrakodrapům finanční čtvrti City of London trvá pěšky cca 10 minut, stejně jako cesta přes ikonický most k radnici a křižníku HMS Belfast. Přímo v budově hotelu se nachází kavárna řetězce Starbucks a v těsné blízkosti hotelu najdete i prodejnu Tesco (cca 3 minuty chůze od recepce).

K vybavení hotelu mj. patří prostorná recepce, 4 výtahy, restaurace, kavárna, posilovna a bankomat.

V klimatizovaných dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky) s výhledem na ikonický most vás čekají pohodlné postele, příslušenství (sprcha, vana, WC), 49'' TV, telefon, sada pro přípravu čaje a kávy, zrcadlo, trezor zdarma (velikosti i na notebooky a laptopy) a neomezené WiFi připojení zdarma. Ve sprše nechybí ani sprchový gel, kondicionér a šampón. Radost na přivítanou udělají i připravené lahve s pitnou vodou.

Stravování: vynikající anglická snídaně formou bufetu - káva, čaj, džus, pečivo, toasty, sladké pečivo, cereálie, salám, šunka, sýr, zelenina, ovoce, máslo, džemy, anglická slanina, pečená rajčata, žampiony, vajíčka (míchaná, sázená, natvrdo, omelety), anglické klobásy, hashbrown, pečené fazole, aj.

UŽIJTE SI KOMFORT MALÉ SKUPINY

Tento zájezd je určen pro skupiny 15 - 20 klientů. Menší skupinky umožní průvodci více prostoru pro osobnější přístup, podrobnější výklad a větší flexibilitu samotného programu dle přání skupiny.

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V CENTRU MĚSTA

V tomto zájezdu budete ubytování přímo v centru města. To šetří Váš čas (netrávíte zbytečně drahocené hodiny při cestách z hotelu do centra města) a peníze za MHD (neplatíte "zóny navíc").

Pro tento zájezd platí zvláštní pravidla pro zavazadla.

Pro více informací klikněte zde

Poznámka

Upozornění: Cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje v závislosti na změnách cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek. Při každé závazné objednávce si vyhrazujeme právo Vám upřesnit cenu zájezdu. Doporučujeme si zájezd objednat včas. V tomto termínu je plánována letecká přeprava se společností British Airways.

Cena obsahuje

3 noci v hotelu **** ve dvoulůžkovém pokoji s výhledem na Tower Bridge, 3x anglickou snídani bufetovým způsobem, leteckou přepravu Praha-Londýn-Praha vč. všech poplatků, příruční zavazadlo (56*45*25 cm), transfer letiště-hotel-letiště, 1x dvouchodová večeře v pubu, služby průvodce

Cena neobsahuje

vstupy (cca 100 GBP), jízdné MHD (cca 40 GBP), komplexní cestovní pojištění, odbavené zavazadlo 1.600,- Kč / kus (v ceně je pouze příruční zavazadlo)

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 10

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Romantický Londýn - The Tower Hotel - výhled z pokoje na most (fotka od průvodce)
© Quicktour s. r. o.
Anglie - Londýn - Buckinghamský palác
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - jedinečný zážitek na London Eye
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - pohled na budovy Parlamentu
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Trafalgarské náměstí
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - London Eye
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Tower of London
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Buckinghamský palác
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Piccadilly Circus
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - katedrála sv. Pavla
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Oxford Street
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - beefeatři v Toweru
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - lanovka Emirates Air Line a aréna O2
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Millenium Bridge a katedrála sv. Pavla
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - veverka popelavá
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - královská stráž
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - pohled na budovy Parlamentu
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - havrani střeží londýnský Tower
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Piccadilly Circus
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - procházka po Tower Bridge
© Dreamstime.com
Romantický Londýn - The Tower Hotel - výhled z pokoje na most (fotka od průvodce)
© Quicktour / Jiří Šaman
Romantický Londýn - The Tower Hotel - výhled z pokoje na most (fotka od průvodce)
© Quicktour / Jiří Šaman
Romantický Londýn - The Tower Hotel - výhled z pokoje na most (fotka od průvodce)
© Quicktour / Jiří Šaman
Romantický Londýn - The Tower Hotel - exteriér hotelu při pohledu z doků Sv. Kateřiny (fotka od průvodce)
© Quicktour / Jiří Šaman
Romantický Londýn - The Tower Hotel - double room
Romantický Londýn - The Tower Hotel - exteriér hotelu při pohledu z doků Sv. Kateřiny (fotka od průvodce)
© Quicktour / Jiří Šaman
Romantický Londýn - The Tower Hotel - před recepcí (fotka od průvodce)
© Quicktour / Jiří Šaman
Romantický Londýn - The Tower Hotel - anglická snídaně
Romantický Londýn - The Tower Hotel - lobby
Romantický Londýn - The Tower Hotel - před recepcí (fotka od průvodce)
© Quicktour / Jiří Šaman
Romantický Londýn - The Tower Hotel - výhled z pokoje na most (fotka od průvodce)
© Quicktour / Jiří Šaman
Romantický Londýn - The Tower Hotel - koupelna
Romantický Londýn - The Tower Hotel - twin room
Romantický Londýn - The Tower Hotel - výhled z pokoje na most (fotka od průvodce)
© Quicktour / Jiří Šaman
Romantický Londýn - The Tower Hotel - výhled z pokoje na most (fotka od průvodce)
© Quicktour / Jiří Šaman
 • bar
 • kavárna
 • recepce 24/7
 • restaurace
 • výtah
 • WiFi ve veřejných prostorách zdarma
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz