icoKal
icoKal

Perly Anglie: Londýn, Bath, Oxford a Hampton Court Palace 

letecky
bez stravy
Hotel

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy v poledních hodinách, přílet do Londýna, ubytování, odpolední procházka po nejdůležitějších památkách Londýna - Buckinghamský palác (sídlo královny), Svatojakubský park, Westminster Abbey (místo korunovace panovníků), Houses of Parliament se symbolem Londýna – Big Benem, Downing Street, Trafalgarské náměstí, Leicester Square a Piccadilly Circus s „Erosem“, možnost večeře v Chinatown („sněz, co můžeš“)

2. den

po snídani dopolední výlet a prohlídka tudorovského paláce v HAMPTON COURT, kde pobývalo pět ze šesti žen Jindřicha VIII. – kouzelná interaktivní prohlídka paláců, královské kuchyně z 16. století a velkolepě pojatých zahrad s bludištěm – palác bývá právem označován jako „londýnské Versailles“, odpoledne pokračování prohlídky LONDÝNA: křižník HMS Belfast, světoznámý most Tower Bridge, pevnost Tower, podvečerní procházka finanční čtvrtí City of London (mrakodrap Okurka, Lloyd´s of London, Bank of England) ke katedrále sv. Pavla

3. den

po snídaní výlet do města OXFORD proslaveného celosvětově známou univerzitou, které se od dob kardinála Wolseyho a krále Jindřicha VIII. změnilo jen pramálo, nezapomenutelným zážitkem bude procházka mezi medově zbarvenými domy a návštěva koleje Christ Church, kde poznáte tajemství a řád univerzitního života v Anglii, procházka kolem Radcliffe Camera, Bodlerian Library a Sheldonian Theatre, volný čas; odpoledne návrat do LONDÝNA, podvečerní výlet lodí do oblasti Greenwiche spojený s vyhlídkovou jízdou kabinkou lanovky Emirates Air Line přes řeku Temži (výhledy na letiště City Airport, Bariéry na Temži a arénu The O2), procházka kolem Old Royal Naval College a Námořního muzea ke Královské observatoři s nultým poledníkem

4. den

po snídani celodenní výlet vlakem do lázeňského města BATH, kde na vás dýchne „stará dobrá Anglie“ – prohlídka 2000 let starého lázeňského komplexu založeného Římany, nádherná katedrála se soškami šplhajících andílků, nenáročná procházka mezi skvosty gregoriánské architektury (Pulteney Bridge, The Circus, The Royal Crescent), volný čas na nákupy, v podvečer návrat do LONDÝNA, možnost večerního „letu“ na London Eye, kdy se pod Vámi rozzáří to nejkrásnější z Londýna; večer návštěva Camden Town („londýnské Benátky“, gondoly na kanálech, trhy a stánky, ve kterých můžete ochutnat „celý svět“)

5. den

volný čas na nákupy na Oxford Street, možnost návštěvy muzea voskových figurín Madame Tussauds a oběda v restauraci světoznámého kuchaře Jamieho Olivera, transfer na letiště a v podvečer odlet zpět do Prahy

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno v elegantním viktoriánském hotelu Best Western Corona *** v samém centru města. Zastávka metra je vzdálena pouhé 2 minuty chůze. Před hotelem je také zastávka double-deckeru, jehož trasa vede kolem Westminster Abbey, Big Benu, Trafalgarského náměstí, Leicester Square až do Camden Town. Supermarket je od hotelu pouhých 5 minut chůze. Nekuřácké dvoulůžkové pokoje jsou s příslušenstvím, TV, fénem, sadou pro přípravu kávy a čaje a WiFi zdarma. Nezapomenutelnou se stane večerní procházka od hotelu po nábřeží Temže k Big Benu (pouhých 20 min).

Stravování: za příplatek hotel nabízí výborné snídaně v hotelu (káva, čaj, toasty, marmelády, sladké pečivo, jogurt, ovoce, sýr, šunka, míchaná vajíčka, smažená vejce, anglická slanina, pečené fazole, snídaňové klobásy) nebo fakultativně s průvodcem v okolních kavárnách či typická anglická snídaně v jednom z okolních pubů.

UŽIJTE SI KOMFORT MALÉ SKUPINY

Tento zájezd je určen pro skupiny 10 - 15 klientů. Menší skupinky umožní průvodci více prostoru pro osobnější přístup, podrobnější výklad a větší flexibilitu samotného programu dle přání skupiny.

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V CENTRU MĚSTA

V tomto zájezdu budete ubytování přímo v centru města. To šetří Váš čas (netrávíte zbytečně drahocené hodiny při cestách z hotelu do centra města) a peníze za MHD (neplatíte "zóny navíc").

Pro tento zájezd platí zvláštní pravidla pro zavazadla.

Pro více informací klikněte zde

Poznámka

Upozornění: Cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje v závislosti na změnách cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek. Při každé závazné objednávce si vyhrazujeme právo Vám upřesnit cenu zájezdu. Doporučujeme si zájezd objednat včas. V tomto termínu je plánována letecká přeprava se společností easyJet Europe.

Cena obsahuje

4 noci v hotelu ***, leteckou přepravu Praha-Londýn-Praha, vč. všech poplatků, příruční zavazadlo (56*45*25 cm), transfer letiště-hotel-letiště (realizovaný MHD), vlaky (Hampton Court, Bath, Oxford), služby průvodce

Cena neobsahuje

anglickou snídani formou bufetu, vstupy (cca 120 GBP), jízdné MHD (cca 33 GBP), komplexní cestovní pojištění, odbavené zavazadlo 1.600,- Kč / kus (v ceně je pouze příruční zavazadlo)

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 10

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

Velká Británie - Anglie - Tower of London
© Historical Royal Palaces
Velká Británie - Anglie - Bath
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Bath - Pulteney Bridge
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Hampton Court Palace
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Oxford
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Westminster
© visitlondon.com/Stewart Marsden; www.visitlondon.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Big Ben
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Tower Bridge
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Piccadilly Circus
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Big Ben
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Okurka
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Greenwich a královská observatoř
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - katedrála sv. Pavla
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Tower of London
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Chinatown
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - Trafalgarské náměstí
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn
© Dreamstime.com
Velká Británie - Anglie - Londýn - London Eye
© Dreamstime.com
Letecký Londýn - Best Western Corona Hotel
Letecký Londýn - Best Western Corona Hotel
Letecký Londýn - Best Western Corona Hotel
Letecký Londýn - Best Western Corona Hotel
Letecký Londýn - Best Western Corona Hotel
Letecký Londýn - Best Western Corona Hotel
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz