icoKal
icoKal

Londýn a Gibraltar letecky (s ubytováním u Oxford Street) 

s leteckým výletem na Gibraltar

letecky
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy v poledních hodinách, přílet do Londýna, ubytování, odpolední procházka po nejdůležitějších památkách Londýna: Buckinghamský palác (sídlo královny Alžběty II.), Westminster Abbey (místo korunovace panovníků), Houses of Parliament se symbolem Londýna – Big Benem, Trafalgarské náměstí s Národní galerií a Nelsonovým sloupem, Piccadilly Circus se sochou Erose, Leicester Square, rozjímání u voňavých obchůdků a stánků v Covent Garden, ze kterých dýchá stará dobrá Anglie

2. den

dopoledne pokračuje poznávání Londýna: návštěva vyhlášených farmářských trhů Borough Market s dokonalou prezentací nabízeného zboží, The Shard (nejvyšší budova EU), Millennium Bridge, Shakespearovo divadlo The Globe, katedrála Sv. Pavla, odpolední návštěva hradu Tower (korunovační klenoty, popraviště), procházka přes ikonický Tower Bridge a kolem křižníku HMS Belfast; fakultativně podvečerní „let“ na London Eye; možnost výletu lodí do oblasti Greenwiche spojený s vyhlídkovou jízdou kabinkou lanovky Emirates Air Line přes řeku Temži

3. den

brzy ráno transfer na letiště a přelet v ranních hodinách na Gibraltar (území obklopené Španělskem je od r. 1713 zámořským územím Spojeného království); přílet na jedno z nejkurióznějších letišť na světě u světoznámé vápencové skály – malá okružní jízda na nejjižnější výběžek gibraltarského útesu – Europa Point s mešitou a majákem, odkud se naskýtají nádherné výhledy přes Gibraltarský průliv do Afriky; poté ubytování v hotelu; poznávání Gibraltaru spojené s výjezdem lanovkou na vrchol útesu do Nature Reserve The Upper Rock – na procházce rezervací nás nejprve přivítá magot bezocasý (jediná kolonie volně žijících opic v Evropě), cestou mezi opičkami se dostaneme k nové moderní vyhlídce Skywalk a k jeskyni St. Michael´s Cave; odtud budeme pokračovat (odvážlivci po visutém mostě Windsor Suspension Bridge) k bateriím princezny Anny a Tunelům velkého obležení. Zpět do města sejdeme kolem Maurského hradu. Návrat na ubytování. Možnost večerního toulání se uličkami a posezení na fish and chips či v některém z tapas barů; upozornění: program závisí na počasí a může být upraven!

4. den

snídaně, po snídani se vydáme přes ikonickou runway na gibraltarské letiště; přelet zpět do Londýna, odkud budeme pokračovat do Prahy; přílet do Prahy ve večerních hodinách

Popis ubytování

UŽIJTE SI KOMFORT MALÉ SKUPINY

Tento zájezd je určen pro skupiny 15 - 20 klientů. Menší skupinky umožní průvodci více prostoru pro osobnější přístup, podrobnější výklad a větší flexibilitu samotného programu dle přání skupiny.

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V CENTRU MĚSTA

V tomto zájezdu budete ubytování přímo v centru města. To šetří Váš čas (netrávíte zbytečně drahocené hodiny při cestách z hotelu do centra města) a peníze za MHD (neplatíte "zóny navíc").

Pro tento zájezd platí zvláštní pravidla pro zavazadla.

Pro více informací klikněte zde

 

Ubytování je zajištěno v hotelu St. Giles *** pouhých 100 m od nákupní ulice Oxford Street a stanice metra Tottenham Court Road (Central a Northern Line). Nekuřácké dvoulůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky) jsou s příslušenstvím, TV, fénem, sadou pro přípravu kávy a čaje a WiFi zdarma. Hotel v centru šetří Váš čas a peníze za dopravu, protože nepřiplácíte vnější zóny navíc! 

V některých termínech bude ubytování zajištěno v hotelu Royal National ***, který se nachází cca 10 minut pěšky od nákupní ulice Oxford Street. Nejbližší stanicí metra je u tohoto hotelu Russell Square (cca 100 m, Piccadilly Line). Hotel má stejné vybavení jako hotel St. Giles ***.

Poznámka

Upozornění: Cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje v závislosti na změnách cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek. Při každé závazné objednávce si vyhrazujeme právo Vám upřesnit cenu zájezdu. Doporučujeme si zájezd objednat včas. V tomto termínu je plánována letecká přeprava se společností easyJet Europe.

Cena obsahuje

letenku Praha – Londýn a zpět, Londýn – Gibraltar a zpět, příruční zavazadlo, 3 noci v hotelu *** (2 noci v hotelu St. Giles v centru Londýna, 1 noc na Gibraltaru), 3x snídaně (jedna formou balíčku), zpáteční transfer letiště-hotel (realizovaný Gatwick Express), malá okružní jízda po Gibraltaru, služby průvodce

Cena neobsahuje

vstupy (cca 100 GBP), jízdné MHD (cca 40 GBP), komplexní cestovní pojištění, odbavené zavazadlo 4.000,- Kč / kus (v ceně je pouze příruční zavazadlo)

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 15

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Gibraltarský útes a magot mezocasý
© Dreamstime.com
Gibraltarský útes
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Houses of Parliament
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Tower Bridge
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Buckinghamský palác
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - jedinečný zážitek na London Eye
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Trafalgarské náměstí
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - London Eye
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Tower of London
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Piccadilly Circus
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - lanovka Emirates Air Line a aréna O2
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Millenium Bridge a katedrála sv. Pavla
© Dreamstime.com
Opičky - magot bezocasý
© Quicktour - Jiří Šaman
Gibraltar - Europe Point - výhled na Afriku
© Quicktour - Jiří Šaman
Opička - magot bezocasý
© Quicktour - Jiří Šaman
Opičky si hrají na Gibraltaru
© Quicktour - Jiří Šaman
Magot bezocasý
© Dreamstime.com
Gibraltarský útes
© Dreamstime.com
Gibraltar, maják, Europa Point
© Dreamstime.com
Gibraltarský útes a magot mezocasý
© Dreamstime.com
Gibraltarský útes
© Dreamstime.com
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz