icoKal
icoKal

Královský Londýn letecky (s ubytováním u Oxford Street) 2021 

s možností návštěvy muzikálu

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj
12 990 Kč/osobu
letecky
snídaně
Hotel

Proč právě s námi?

  • anglická snídaně v ceně
  • hotel *** dvě minuty chůze od Oxford Street a přestupní stanice metra
  • zkušený průvodce
  • BONUS: 1x dvouchodová večeře v pubu zdarma!

V rámci tohoto zájezdu vřele doporučujeme návštěvu alespoň jednoho z kvalitních londýnských muzikálů. Londýnský West End je právem nazýván kolébkou muzikálů - v počtu divadel předčí i slavnou Broadway, a právě tady měly své světové premiéry tituly jako Fantom opery či Bídnici. Londýn nabízí to nejlepší ze světové muzikálové produkce. My si Vám dovolujeme krátce představit 6 titulů, jejichž návštěva se (i bez znalosti anglického jazyka) stane nezapomenutelným zážitkem. Ať už si vyberete kterýkoli, nebudete litovat. Poznáte, jak velmi se liší londýnské muzikály od české produkce. A nemusí Vás ani trápit obávaný „dress code“ (prozradíme Vám, že v Londýně si na něj totiž vůbec nepotrpí).

Na každý muzikál nabízíme vstupenky několika cenových kategorií (přesné ceny najdete v rezervačním formuláři):

  • prémiová místa - pár nejlepších míst v divadle s nejlepším výhledem
  • tip průvodce - tato cenová kategorie zajistí ničím nerušený zážitek za příznivou cenu (obvykle místa v předních řadách z boku)
  • kategorie 1 - místa hned vedle prémiových míst
  • kategorie 2 - místa v zadní části hlediště (může být i na balkóně)
  • kategorie 3 - nejlevnější místa v divadle, která však mohou mít omezený výhled

 

THE PHANTOM OF THE OPERA
(Her Majesty´s Theatre)

Nejúspěšnější muzikál všech dob z dílny Andrew Lloyd Webbera i po 30 letech od slavnostní světové premiéry v Her Majesty´s Theatre stále okouzluje londýnský West End. Doporučujeme pro všechny, kteří do Londýna na muzikál letí poprvé. Původní londýnská produkce je mekkou pro všechny muzikálové nadšence, kteří se vrací znovu a znovu za tajemným Fantomem a krásnou Christine. Podle mnoha diváků jde o nejlepší muzikál vůbec. Kouzelná hudba, skvělý příběh, úžasná podívaná!

 

MARY POPPINS
(Prince Edward Theatre)

Nenechte si ujít návrat jedné z největších a nejkrásnějších muzikálových show, která chytne za srdce malé i velké. Muzikál podle románu britské spisovatelky P. L. Travers a světoznámého holywoodského filmu společnosti Walt Disney vypráví příběh rodiny Banksových, kteří žijí ve svém domě v Londýně na Cherry Tree Lane a do jejichž života "přilétne" kouzelná chůva Mary Poppins, která zcela změní jejich dosavadní způsob života. Pohádkový příběh, kterým vás provede vypravěč Bert, je plný humoru, dojetí, velkolepých efektů a dechberoucích kouzelnických triků. Návštěva tohoto představení se zcela jistě stane jedním z nejkrásnějších divadelních zážitků vůbec.

 

MAMMA MIA!
(Novello Theatre)

Hity, které zná každý, skvělý příběh, úžasná podívaná! Užijte si večer s muzikálem, který zahřeje na duši. Jedna matka, jedna dcera a tři možní otcové plus svatba na řeckém ostrově. Skvělé pěvecké a taneční výkony, skvělá podívaná a především 22 písní skupiny ABBA. Nenechte si ujít jeden z top londýnských muzikálů, který celosvětově shlédlo více než 60 milionů lidí. Super Trouper večer, který stojí za Money, Money, Money pro všechny Dancing Queen.

 

WICKED
(Apollo Victoria Theatre)

Jeden z nejlepších moderních muzikálů současnosti si již získal srdce mnoha milionů diváků po celém světě. To, co se jeví jako dobré a zlé, může být ve skutečnosti úplně naopak. V kouzelném příběhu nepochopené čarodějnice Elphaby se najde každý. Skvělá hudba, strhující pěvecké a taneční výkony, velkolepá scéna. Návštěvu této inscenace nelze jinak než doporučit. Muzikálová volba průvodce! 

 

LES MISÉRABLES
(Sondheim Theatre)

Muzikál muzikálů - Les Misérables (u nás známý jako Bídníci) je nejdéle hraným londýnským muzikálem (hraje se od roku 1985). Vraťte se na francouzské barikády, stejně jako 70 milionů diváků ve 44 zemích a ve 22 světových jazycích. Bývalý vězeň Jean Valjean uniká policejnímu důstojníkovi Javertovi, aby se mohl postarat o Cosettu, dceru zemřelé Fantiny. Světový muzikál s hity jako "I Dreamed A Dream", "Bring Him Home", "One Day More", "On My Own" a "The Master of the House" vás chytí u srdce.

 

THE LION KING
(Lyceum Theatre)

Muzikál inspirovaným slavným filmem Lví král od Walta Disneye s hudbou od Eltona Johna. Tato skvěle hodnocená show Vás přenese do africké džungle a vy budete vtaženi do příběhu lvíčete Simby, jeho zlého strýce Scara, věrných souputníků Timona, Pumbay a lví slečny Naly. Těšit se můžete na hity „Circle of Life“, „Hakuna Matata“ a samozřejme „Can You Feel the Love Tonight“. Lví král je především úžasná podívaná se skvělými scénickými efekty.

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy v poledních hodinách, přílet do Londýna, ubytování, odpolední procházka po nejdůležitějších památkách Londýna: Buckinghamský palác (sídlo královny Alžběty II.), Westminster Abbey (místo korunovace panovníků), Houses of Parliament se symbolem Londýna – Big Benem, Trafalgarské náměstí s Národní galerií a Nelsonovým sloupem, Piccadilly Circus se sochou Erose, Leicester Square, rozjímání u voňavých obchůdků a stánků v Covent Garden, ze kterých dýchá stará dobrá Anglie, příjemným bonusem bude večeře v pubu

2. den

dopoledne pokračuje poznávání Londýna: návštěva vyhlášených farmářských trhů Borough Market s dokonalou prezentací nabízeného zboží, The Shard (nejvyšší budova EU), Millennium Bridge, Shakespearovo divadlo The Globe, katedrála Sv. Pavla, odpolední návštěva hradu Tower (korunovační klenoty, popraviště), procházka přes ikonický Tower Bridge a kolem křižníku HMS Belfast; fakultativně podvečerní „let“ na novodobé dominantě města London Eye; možnost večerní návštěvy muzikálového představení ve West Endu (doporučujeme The Phantom of the Opera v Her Majesty´s Theatre nebo Wicked v Apollo Victoria Theatre)

3. den

volný čas, který lze využít na návštěvu muzeí (Britské muzeum, Natural History Museum, Vědecké muzeum, V&A Museum atd. – uvedené jsou zdarma) či galerií (Tate Modern, National Gallery atd. – uvedené jsou zdarma), nákupy, procházku Hyde Parkem či individuální návštěvu dalších pamětihodností; podvečerní výlet lodí do oblasti Greenwiche spojený s vyhlídkovou jízdou kabinkou lanovky Emirates Air Line přes řeku Temži

4. den

dopoledne možnost návštěvy muzea voskových figurín Madame Tussauds, možnost oběda v Chinatown („sněz, co můžeš“), nákupy na vyhlášené nákupní ulici Oxford Street, odpoledne transfer na letiště a v podvečer odlet do Prahy

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelu St. Giles *** pouhých 100 m od nákupní ulice Oxford Street a stanice metra Tottenham Court Road (Central a Northern Line). Nekuřácké dvoulůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky) jsou s příslušenstvím, TV, fénem, sadou pro přípravu kávy a čaje a WiFi zdarma. Hotel v centru šetří Váš čas a peníze za dopravu, protože nepřiplácíte vnější zóny navíc! 

UŽIJTE SI KOMFORT MALÉ SKUPINY

Tento zájezd je určen pro skupiny 15 - 20 klientů. Menší skupinky umožní průvodci více prostoru pro osobnější přístup, podrobnější výklad a větší flexibilitu samotného programu dle přání skupiny.

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V CENTRU MĚSTA

V tomto zájezdu budete ubytování přímo v centru města. To šetří Váš čas (netrávíte zbytečně drahocené hodiny při cestách z hotelu do centra města) a peníze za MHD (neplatíte "zóny navíc").

Pro tento zájezd platí zvláštní pravidla pro zavazadla.

Pro více informací klikněte zde

Poznámka

Upozornění: Cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje v závislosti na změnách cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek. Při každé závazné objednávce si vyhrazujeme právo Vám upřesnit cenu zájezdu. Doporučujeme si zájezd objednat včas. V tomto termínu je plánována letecká přeprava se společností easyJet Europe.

Cena obsahuje

3 noci v hotelu ***, 3x snídani, leteckou přepravu Praha-Londýn-Praha vč. všech poplatků, příruční zavazadlo (56*45*25 cm), transfer letiště-hotel-letiště (realizovaný MHD), 1x dvouchodová večeře v pubu, služby průvodce

Cena neobsahuje

vstupy (cca 90 GBP), jízdné MHD (cca 40 GBP), komplexní cestovní pojištění, odbavené zavazadlo 1.800,- Kč / kus (v ceně je pouze příruční zavazadlo)

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 10

Tento zájezd pořádá Amico travel s. r. o. (IČO: 07615621)

Anglie - Londýn - pohled na budovy Parlamentu
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Tower Bridge
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Buckinghamský palác
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - jedinečný zážitek na London Eye
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - pohled na budovy Parlamentu
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Trafalgarské náměstí
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - London Eye
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Tower of London
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Buckinghamský palác
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Piccadilly Circus
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Tower Bridge
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - katedrála sv. Pavla
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Oxford Street
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - beefeatři v Toweru
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - lanovka Emirates Air Line a aréna O2
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Millenium Bridge a katedrála sv. Pavla
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - veverka popelavá
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - královská stráž
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - havrani střeží londýnský Tower
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Piccadilly Circus
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Her Majesty´s Theatre
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - procházka po Tower Bridge
© Dreamstime.com
Velká Británie - Londýn - hotel St. Giles - vstup do hotelu
Velká Británie - Londýn - hotel St. Giles - dvoulůžkový pokoj (twin)
Velká Británie - Londýn - hotel St. Giles - dvoulůžkový pokoj (double)
Velká Británie - Londýn - hotel St. Giles - jednolůžkový pokoj
Velká Británie - Londýn - hotel St. Giles - recepce
Velká Británie - Londýn - hotel St. Giles - lobby
Velká Británie - Londýn - hotel St. Giles - restaurace a jídelna
Velká Británie - Londýn - hotel St. Giles - snídaňový bufet
Velká Británie - Londýn - hotel St. Giles - snídaňový bufet
Velká Británie - Londýn - hotel St. Giles - snídaňový bufet
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...

 

České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz