icoKal
icoKal

Adventní Londýn letecky 

letecky
snídaně
Hotel

Ponořte se do předvánoční atmosféry při procházkách vánočně nazdobenými ulicemi, kde kromě Big BenuPiccadilly Circus a Tower Bridge na Vás čeká nezapomenutelná návštěva „Zimního světa divů“ v Hyde Parku s kouzelným vánočním trhem, nakupování dárků na vyhlášené Oxford Street a „předvánoční let“ na London Eye. A počasí? V tomto ročním období je v Londýně často příjemněji než u nás…

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy v poledních hodinách, přílet do Londýna, ubytování, odpolední procházka po nejdůležitějších památkách Londýna - Buckinghamský palác (sídlo královny), Westminster Abbey (místo korunovace panovníků), Houses of Parliament se symbolem Londýna – Big Benem, Downing Street, Trafalgarské náměstí s vánočním stromem, vánoční rozjímání v Covent Garden a v jejích voňavých obchůdcích a stáncích, ze kterých dýchá stará dobrá Anglie, vánoční trh na Leicester Square, Piccadilly Circus, možnost večeře v Chinatown („sněz co můžeš“).

2. den

dopoledne pokračuje poznávání Londýna: návštěva vyhlášených farmářských trhů Borough Market s dokonalou prezentací nabízeného zboží, The Shard (nejvyšší budova EU), galerie Tate Modern, Millenium Bridge, City of London – čtvereční míle, finanční srdce Londýna (katedrála Sv. Pavla, Anglická banka, Královská burza, „Okurka“), odpolední návštěva hradu Tower (korunovační klenoty, popraviště), procházka přes ikonický Tower Bridge a zastávka na místním adventním trhu; po setmění „let“ na London Eye nad vánočním Londýnem; podvečerní výlet lodí do oblasti Greenwiche spojený s vyhlídkovou jízdou kabinkou lanovky Emirates Air Line přes řeku Temži (nádherné výhledy na letiště City Airport a arénu The O2), večer možnost posezení v typickém londýnském pubu nebo individuální večerní návštěva „Zimního světa divů“ v Hyde Parku, kde se ponoříte do toho pravého vánočního snu – v Santalandu si děti mohou přát dárky přímo u Santa Clause, všichni si mohou vzít brusle a projet se na ledovém kluzišti, prohlédnout ledové království, povozit se na zimním ruském kole – ale především prohlédnout si na 200 vánočních stánků, které voní po vánočních dobrotách a nabízejí všechno, co s vánočními svátky souvisí, nechybí ani kolotoče a atrakce pro malé i velké.

3. den

dopoledne volný čas na nákupy dárků na Oxford Street, návštěvu muzeí či galerií, pro zájemce návštěva muzea voskových figurín Madame Tussauds a oběd v restauraci světoznámého kuchaře Jamieho Olivera (cca 17 GBP), v podvečer odlet zpět do Prahy.

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno v oblíbeném hotelu Holiday Inn Express Croydon ***. Tento hotel si naši klienti velmi oblíbili z několika důvodů. Přestože se opticky nachází dále od samotného centra Londýna, jeho poloha je více než strategická:

  • cesta z / na letiště London Gatwick trvá cca 20 minut
  • do centra Londýna jezdí vlaky každých 5-10 minut a cesta vlakem trvá cca 15 minut, což je prakticky stejné, jako cesta metrem
  • vlaky od hotelu jezdí buď do stanice Victoria (v blízkosti je Buckinhamský palác, Big Ben, Westminster Abbey) nebo na nádraží London Bridge (v blízkosti je Tower Bridge, Tower of London, HMS Belfast, mrakodrap The Shard)
  • přímo vedle hotelu se nachází několik obchodních center a v těsné blízkosti je i oblíbený Primark
  • v centru Croydonu najdete mnoho tradičních pubů, kam lze zajít na cenově dostupnou večeři, popř. si můžete vybrat z velkého množství okolních fast-foodů

Dvoulůžkové pokoje (s možností přistýlky) jsou s klimatizací, příslušenstvím (WC, sprcha), TV/SAT, sadou na přípravu čaje a kávy, fénem. Hostům je k dipozici sprchový gel/šampon zdarma. Hotel nabízí WiFi připojení k Internetu zdarma.

Snídaně se podává formou bufetu (káva, čaj, džus, mléko, toasty, sladké pečivo, marmelády, máslo, sýr, ovoce, míchaná vajíčka, klobásy, pečené fazole, cereálie, jogurt).

Poznámka

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 10
Upozornění:
Cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje v závislosti na změnách cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek. Při každé závazné objednávce si vyhrazujeme právo Vám upřesnit cenu zájezdu. Doporučujeme si zájezd objednat včas.

Pro tento zájezd platí zvláštní pravidla pro zavazadla.Pro více informací klikněte zde


Cena obsahuje

2 noci v hotelu, 2x snídani, leteckou přepravu vč. všech poplatků, transfer letiště-hotel-letiště (realizováno MHD), průvodce, příruční zavazadlo (56*45*25 cm)

Cena neobsahuje

vstupné do navštěvovaných objektů a MHD (cca 90 GBP), komplexní cestovní pojištění, odbavené zavazadlo 1.600,- Kč/kus (v ceně je pouze příruční zavazadlo)

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

Adventní Londýn - zimní nálada na Parliament Square
© Dreamstime
Adventní Londýn - London Eye - nezapomenutelné výhledy na nasvětlenou metropoli
© Merlin Entertainments Group
Adventní Londýn - Magic Winter Wonderland - obří pouť a vánoční trhy v Hyde Parku
© PWR Events Ltd.
Adventní Londýn - Magic Winter Wonderland - obří pouť a vánoční trhy v Hyde Parku
© PWR Events Ltd.
Adventní Londýn - Magic Winter Wonderland - obří pouť a vánoční trhy v Hyde Parku
© PWR Events Ltd.
Adventní Londýn - Tower Bridge a vánoční světýlka
© Dreamstime
Adventní Londýn - vánoční stromeček pod Big Benem
© Dreamstime
Adventní Londýn - hlavní vánoční strom na Trafalgarském náměstí
© Dreamstime
Londýn - hotel Holiday Inn Express Croydon
Londýn - hotel Holiday Inn Express Croydon - twin room
Londýn - hotel Holiday Inn Express Croydon - recepce
Londýn - hotel Holiday Inn Express Croydon - snídaňový bufet
Londýn - hotel Holiday Inn Express Croydon - snídaňový bufet
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz