icoKal
icoKal

Thajsko - Kambodža

pobytově poznávací zájezd (2018)

letecky
snídaně
Hotel

Prožijte nevšední výpravu do Thajska a poznejte zemi, která je velmi oblíbenou dovolenkovou destinací pro cestovatele z celého světa. Odpočívejte na krásných thajských plážích a relaxujte pod dohledem všudypřítomného Buddhy. Kromě thajského království objevíte i během tohoto zájezdu i sousední království – Kambodžu. Symbolem této země jsou pozůstatky chrámu Angkor Vat ze 12. století, který odkazuje na slavnou historii mocné khmerské říše.

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy s přestupem do Bangkoku.

2. den

přílet do thajské metropole Bangkoku. Transfer na ostrov Koh Chang, který je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Ubytování u jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao.

3. - 7. den

pobyt na ostrově Koh Chang. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, lodní výlety po okolních ostrovech…)

8. den

odjezd do Kambodži. Odpoledne ubytování v kambodžském Siem Reapu.

9. den

návštěva jižní části Angkor Tom, bývalé metropole království Angkor. Prohlídka jednoho z nejpozoruhodnějších chrámů tohoto dávného města – Bayon Temple (54 kamenných věží, z nichž každá je vyzdobena čtyřmi obličeji směřujícími do čtyř hlavních světových stran) a dalších architektonických skvostů: Bapoun Temple, Terrace of the Elephant, Terrace of Leper King, Royal Enclosure, Women and Men Pond. Odpoledne návštěva chrámu Prohm Temple, původně buddhistického kláštera, kde v době největší slávy žilo na 12 000 mnichů (vystavěno roku 1186 králem Jayvarmanem VII.). V podvečer prohlídka monumentálního Angkor Watu – největší náboženské stavby světa. Návrat na ubytování.

10. den

výlet lodí po Tonle Sap, nejrozlehlejším sladkovodním jezeře jihovýchodní Asie spojený s prohlídkou plovoucí vesnice dokumentující život domorodců. Exkurze do dílny na zpracování hedvábí. Odpoledne návštěva trhů v Siem Reapu. Návrat na ubytování.

11. den

transfer zpět na ostrov Koh Chang. Ubytování.

12. - 15. den

relaxace na ostrově Koh Chang. Nocleh.

16. den

odpoledne transfer na letiště v Bangkoku. Odlet zpět do ČR.

17. den

přílet do Prahy.

Poznámka

Možné změny termínů (upřesnění v létě 2017). Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 15

Cena obsahuje

letenku Praha – Bangkok – Praha, dopravu klimatizovaným mikrobusem, 11x ubytování v Chai Chet Resortu na ostrově Koh Chang cca 20 m od pláže (2 lůžkové klimatizované pokoje standard beach s možností přistýlky, minibarem a vlastním sociálním zařízením), 3x ubytování v kambodžském Sieam Reapu (2-lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, minibarem a vlastním sociálním zařízením), 14x snídani, průvodce, letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo

Cena neobsahuje

cestovní pojištění, "spropitné", vstupné v Kambodži (cca 50 USD), vstupní vízum do Kambodži (za příplatek zajistí CK), vstupní vízum do Thajska (aktuálně bezvízový styk)
Fakultativně: ubytování v Coconut Beach Resortu 1.500,- Kč/osoba/zájezd, za příplatek 1.900,- Kč/os lze na první 2 noci zajistit ubytování v Bangkoku a absolvovat prohlídku Bangkoku s česky hovořícím průvodcem (pobyt na Koh Changu se tím zkrátí o 2 noci)

Tento zájezd pořádá MAMUT TOUR s.r.o. (IČO: 43763057)

Kambodža - Bayon Temple
© Dreamstime.com
Kambodža - Angkor Wat
© Dreamstime.com
Thajská idylka
© Dreamstime.com
Kambodža - Bayon Temple
© Dreamstime.com
Thajská idylka
© Dreamstime.com
Thajsko - jízda na slonech
© Dreamstime.com
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz