icoKal
icoKal

Jarní lyžování v Davosu 

skipas v ceně

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj
12 900 Kč/osobu
Vybavení: fén, příslušenství, trezor na pokoji, TV/SAT, WiFi zdarma
autobusem
polopenze
Hotel

Davos je švýcarská Mekka klasického lyžování a hokeje (Davos je každoročním pořadatelem Světového poháru v běhu na lyžích i slavného hokejového Spenglerova poháru). Je to absolutní legenda a dodnes špička švýcarského, evropského i světového zimního sportu, vysoká nadmořská výška pro lyžování až do 2.844 m n. m. je zárukou dokonalých sněhových podmínek a prašanu až do jarních měsíců. Davos a okolí nabízí přes 300 km sjezdovek a volných terénů ve skiareálech Pischa, Jakobshorn, Rinerhorn, Parsenn / Gotschna, Schatzalp/Strela a Madrisa. Perfektní síť technicky dokonalých lanovek a švýcarsky přesných vlaků obsluhuje rozlehlý areál, je zde bohatá nabídka pro jízdu ve volném terénu (63 km značených sjezdů volným terénem) a 4 špičkové snowparky jako lákadla, která vábí do konzervativního střediska i snowboardisty a „freestyle“ lyžaře - snowboardový ráj na Jakobshornu nabízející široký výběr „kickers“, „jumps“, „rails“ a také „monsterpipe“ Bolen, jež opravdu nezklame ani ty nejodvážnější sportovce.

Přepravní zařízení (lanovky a vleky) v Davosu a Klosters:

- 5 kabinových lanovek,

- 2 kabinkové lanovky,

- 8 sedačkových lanovek,

- 14 lyžařských vleků.

Celkový počet lanovek a vleků v Davosu či Klosters je 30 o celkové délce 33.8 km s přepravní kapacitou 33.647 osob za hodinu.

Program zájezdu

1. den

odjezd z Prahy přes Tábor a České Budějovice, Rakousko noční přejezd do Švýcarska

2. den

příjezd do Švýcarska, seznámení se zimním střediskem, možnost návštěvy zimního stadionu HC Davos, kde se hraje vždy na konci roku Spenglerův pohár, nejstarší klubový turnaj světa.  Zajímavé je také muzeum lyžování. Pro zájemce, kteří si dokoupí i skipas na pátý den, celodenní lyžování. Ubytování. Večeře.

3. den

celodenní lyžování 9:00 – 16:00 hod. Večer možnost návštěvy plaveckého bazénu ve městě (otevřeno 10:00-22:00 hod, vstupné 6-8 CHF).

4. den

celodenní lyžování 9:00 – 16:00 hod. Večer možnost návštěvy plaveckého bazénu ve městě (otevřeno 10:00-22:00 hod, vstupné 6-8 CHF).

5. den

celodenní lyžování 9:00 – 16:00 hod. Večer možnost návštěvy plaveckého bazénu ve městě (otevřeno 10:00-22:00 hod, vstupné 6-8 CHF).

6. den

po snídani ukončení pobytu, celodenní lyžování, po 16:00 odjezd do ČR s nočním přejezdem.

7. den

příjezd do ČR v ranních nebo dopoledních hodinách

Popis ubytování

Hotel Strela *** se nachází na klidném a slunném místě ve městě Davos-Platz, pouhých 600 metrů od lanovky Jakobshorn. Nabízí panoramatický výhled na vrchol Jakobshorn. Většina pokojů má balkon. V zimě 2019 otevřel hotel Strela také nové wellness centrum, kde si můžete odpočinout po dni stráveném sportem. Restaurace Giodavin, otevřená v zimní sezóně, podává vynikající švýcarskou a mezinárodní kuchyni, bar je příjemným místem pro zakončení vašeho dne. Ve sdíleném lounge můžete sledovat TV nebo si zahrát na herní konzoli PlayStation. K dispozici je také zasedací místnost. Hotel Strela leží jen pár minut pěšky od centra Davosu s celou řadou obchodů, barů a restaurací.

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, fénem, trezorem a WiFi zdarma.

Cena obsahuje

4x noci v hotelu, 4x polopenze (snídaně a večeře), 4x skipas (9:00-16:00), autobusová doprava, služby průvodce

Cena neobsahuje

cestovní pojištění, skipas 5. den

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 40

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Švýcarsko - Lyžování v Davosu
Hotel Strela, Davos Platz, Švýcarsko
Hotel Strela, Davos Platz, Švýcarsko
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz