icoKal
icoKal

Jarní lyžování v Davosu 2022 

2. termín: 20. - 26. března 2022

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj
11 990 Kč/osobu
Vybavení: fén, příslušenství, trezor na pokoji, TV/SAT, WiFi zdarma
autobusem
Hotel

Davos je švýcarská Mekka klasického lyžování a hokeje (Davos je každoročním pořadatelem Světového poháru v běhu na lyžích i slavného hokejového Spenglerova poháru). Je to absolutní legenda a dodnes špička švýcarského, evropského i světového zimního sportu, vysoká nadmořská výška pro lyžování až do 2.844 m n. m. je zárukou dokonalých sněhových podmínek a prašanu až do jarních měsíců. Davos a okolí nabízí přes 300 km sjezdovek a volných terénů ve skiareálech Pischa, Jakobshorn, Rinerhorn, Parsenn / Gotschna, Schatzalp/Strela a Madrisa. Perfektní síť technicky dokonalých lanovek a švýcarsky přesných vlaků obsluhuje rozlehlý areál, je zde bohatá nabídka pro jízdu ve volném terénu (63 km značených sjezdů volným terénem) a 4 špičkové snowparky jako lákadla, která vábí do konzervativního střediska i snowboardisty a „freestyle“ lyžaře - snowboardový ráj na Jakobshornu nabízející široký výběr „kickers“, „jumps“, „rails“ a také „monsterpipe“ Bolen, jež opravdu nezklame ani ty nejodvážnější sportovce.

Přepravní zařízení (lanovky a vleky) v Davosu a Klosters:

- 5 kabinových lanovek,

- 2 kabinkové lanovky,

- 8 sedačkových lanovek,

- 14 lyžařských vleků.

Celkový počet lanovek a vleků v Davosu či Klosters je 30 o celkové délce 33.8 km s přepravní kapacitou 33.647 osob za hodinu.

Program zájezdu

1. den

odjezd večer z ČR, odjezdová místa Praha, Tábor, České Budějovice, Rakousko - noční přejezd do Švýcarska
odjezd autobusu z Moravy: Otrokovice, Zlín, Kroměříž, Brno (při minimálně 10 osobách)

2. den

ráno příjezd do Švýcarska, seznámení se zimním střediskem, možnost návštěvy zimního stadionu HC Davos, kde se hraje vždy na konci roku Spenglerův pohár, nejstarší klubový turnaj světa. Zajímavé je také muzeum lyžování. Pro zájemce, kteří si dokoupí i skipas na pátý den, celodenní lyžování. Ubytování, večeře.

3. den

celodenní lyžování 9:00 – 16:00 hod. Večer možnost návštěvy plaveckého bazénu ve městě (otevřeno 10:00-22:00 hod, vstupné 8 CHF). večeře

4. den

celodenní lyžování 9:00 – 16:00 hod. Večer možnost návštěvy plaveckého bazénu ve městě (otevřeno 10:00-22:00 hod, vstupné 8 CHF). Večeře

5. den

celodenní lyžování 9:00 – 16:00 hod. Večer možnost návštěvy plaveckého bazénu ve městě (otevřeno 10:00-22:00 hod, vstupné 8 CHF). Večeře

6. den

po snídani ukončení pobytu, celodenní lyžování, po 16:00 odjezd do ČR s nočním přejezdem.

7. den

příjezd do ČR v ranních nebo dopoledních hodinách

Popis ubytování

Hotel Strela *** se nachází na klidném a slunném místě ve městě Davos-Platz, pouhých 600 metrů od lanovky Jakobshorn. Nabízí panoramatický výhled na vrchol Jakobshorn. Většina pokojů má balkon. V zimě 2019 otevřel hotel Strela také nové wellness centrum, kde si můžete odpočinout po dni stráveném sportem. Restaurace Giodavin, otevřená v zimní sezóně, podává vynikající švýcarskou a mezinárodní kuchyni, bar je příjemným místem pro zakončení vašeho dne. Ve sdíleném lounge můžete sledovat TV nebo si zahrát na herní konzoli PlayStation. K dispozici je také zasedací místnost. Hotel Strela leží jen pár minut pěšky od centra Davosu s celou řadou obchodů, barů a restaurací.. U hotelu je zastávka skibusu. Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Davos. Hostům, kteří se zde ubytovali, se velmi líbila lokalita – dali jí hodnocení 8,7 na bookingu.

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, fénem, trezorem a WiFi zdarma.

Slevy pro děti a juniory jsou poskytnuty již z celkového balíčku služeb.

Povinný příplatek pro každou osobu:  4-denní skipas 4.900,-Kč nebo 5-denní skipas 5.600,-Kč.

 

INFORMACE K CESTOVNÍMU ZDRAVOTNÍMU POJIŠTĚNÍ:

Komplexní cestovní pojištění UNION Pandemic včetně storna ze zdravotních důvodů před cestou (20% spoluúčast) a s připojištěním na okolnosti spojené s Covid-19 (kryté náklady na ubytování a cestu zpět do ČR v případě pozitivního výsledku na Covid-19 během pobytu a následné osobní karantény). Léčebné výlohy v zahraničí do výše 8.000.000,-Kč  + asistenční služby, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění. Cestovní pojištění sjednáváme pro osoby do 70 let.

 

Cena obsahuje

4x ubytování v hotelu, 4x polopenze (snídaně a 3-chodová večeře), autobusová doprava, služby průvodce

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění pro dospělou osobu 490,-Kč, komplexní cestovní pojištění pro dítě do 15 let 350,-Kč
- 4-dení skipas 4.900,-Kč
- 5-denní skipas 5.600,-Kč
pobytová taxa pro osoby nad 12 let 5,90 CHF/den (platba na místě v hotovosti nebo platební kartou)

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 40

Tento zájezd pořádá CK Karel Úlovec - Přeštice - tour (IČO: 14735458)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...

 

České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz