icoKal
icoKal

Světová výstava EXPO a prohlídka Dubaje 2021 

Expo a prohlídka Dubaje, 4 noci ve 4**** hotelu

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj
27 990 Kč/osobu
Vybavení: fén, klimatizace, lednička, příslušenství, sada pro přípravu čaje a kávy, trezor na pokoji, TV/SAT, WiFi zdarma

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

letecky
snídaně
Hotel

Nenechte si ujít největší světovou výstavu EXPO v Dubaji (jejíž konání bylo o rok posunuto) – první světovou výstavu, kterou hostí arabská země – Spojené arabské emiráty – jeden z nejdynamičtějších, nejmladších a nejrychleji rostoucích regionů na světě. Mottem této světové výstavy je „Spojení myšlenek – Tvorba budoucnosti“ a tématem jsou „Příležitost, přemístitelnost a udržitelnost“. Na návštěvu EXPO je potřeba vyhradit si minimálně 2 dny, protože na 438 hektarech budou pavilony 183 zemí a dalších nadnárodních společností, vzdělávacích institucí a nevládních organizací. 182 dní od října 2021 do března 2022. To vše v jednom z nejlákavějších měst na světě – DUBAJI.


Spojené arabské emiráty (SAE) jsou chloubou Arabského poloostrova se světově proslulými stavbami a atrakcemi, kam se pohodlně dostaneme přímým letem z Prahy. Pro cestu nepotřebujeme vízum. Starat se o Vás budou naši česky mluvící delegáti. Snad žádná jiná země na světě neskýtá tolik turistických lákadel jako SAE. Ultramoderní stavby (včetně té nejvyšší na světě), perfektně fungující doprava, moderní čtvrtě u nádherných písečných pláží v kontrastu s historickými budovami. K tomu si přimyslete stále modrou oblohu, teplé moře, usměvavé lidičky a spoustu nákupních a zábavních možností. Milovníky přírody zajisté okouzlí skalnaté horské masivy, rudé pláně místních pouští a pestrý podmořský život lákající ke šnorchlování či potápění.

Spojení poznávání SAE spolu se světovou výstavou EXPO 2021-22 tak činí z této destinace neodolatelný cíl Vaší cesty.

 

Program zájezdu

1. den

setkání na letišti v Praze a večerní přímý let do Spojených arabských emirátů

2. den

po příletu nás přivítá místní česky mluvící průvodce a ihned započne naše poznávání Dubaje - kosmopolitního města arabských tradic, zlata a neuvěřitelných projektů. Po tepně Sheik Zayed Road projedeme centrem města do nové čtvrti Marina. Cestou do čtvrti nejlepších pláží Jumeirah si budeme moci vyfotit ikonický hotel Atlantis, který leží na uměle vytvořených ostrovech ve tvaru palmy. Dopoledne se zastavíme na trhu Medinat Souk s typickou vůní kadidla a nabídkou tradičních výrobků. Z tohoto trhu, který je zasazen do nádherné zahrady s uměle vytvořenými vodními kanály, se nabízí ideální možnost k vyfocení ikonických staveb - hotelů Medinat a Burj al Arab (plachetnice). Přes parné poledne se schováme v obřím nákupním centru Mall of Emirates, kde můžeme obdivovat mimo jiné krytý lyžařský svah SKI DUBAI a pohodlně poobědvat (individuálně - výběr z kuchyní celého světa). Odpoledne se přesuneme do historické části Dubaje, kde navštívíme museum představující nedlouhou historii města, které od malé rybářské vesničky vykvetlo do jedné z nejkrásnějších světových metropolí. Poté se projdeme trhem s látkami a tradičním dopravním prostředkem - dřevěnými lodičkami ABRA TAXI přeplujeme záliv zvaný „Creek“ ze čtvrti Bur do části Deira, kde se projdeme trhem s kořením (neopakovatelné barvy a vůně koření) do největšího trhu ze zlatem na světě - „Gold Soukh“. V podvečer nás čeká ještě návštěva Dubai Mall, jehož součástí je nejvyšší stavba světa, ikonický Burj Khalifa (828 m). Zájemci mohou fakultativně vyjet v rámci programu AT THE TOP do 125. patra a odtud spatřit celou Dubaj z letecké perspektivy. Naše dnešní putování zakončíme jedinečnou podívanou největší zpívající fontány DUBAI FOUNTAIN a necháme se překvapit na jakou světovou klasickou nebo moderní hudbu bude dnešní program připraven. Plni zážitků se přesuneme do našeho moderního hotelu řetězce HILTON. Po ubytování volný večer na toulání dubajskými uličkami (Dubaj patří mezi nejbezpečnější města na světě), individuální večeři apod. Fakultativně lze zajistit mimořádný zážitek - plavbu na tradiční dřevěné lodi Dhow s večeří, při které se na klidné vodě zálivu bude zrcadlit historická čtvrť Bur a moderní obchodní čtvrť zvaná Downtown na opačném břehu (večeře bude formou dobrého bufetu).

3. den

po skvělé snídani nás čeká transfer (cca 40 min) na výstaviště EXPO DUBAI 2020 - celodenní návštěva doposud největší, nejmodernější a nejluxusnější Světové výstavy (vstupné je již zajištěno v ceně zájezdu). Díky našemu partnerství s Českým pavilonem budeme v jeho futuristických prostorách přivítáni českým zástupcem, od kterého získáme mnoho zajímavých informací o českém pavilonu CZECH SPRING a jeho expozicích; mezi ty nejdůležitější patří unikátní systém S. A. W. E. R., který si klade náročný cíl - vyrábět v tomto pouštním prostředí životodárnou vodu. V průběhu celého dne budeme mít možnost navštívit celou řadu pavilonů dalších států (na Expu se představí téměř 200 států se svými pavilony). V podvečer transfer zpět do Dubaje a volný večer na nákupy, individuální večeři a další poznávání... nebo se nechme zlákat k lenošení ve střešním bazénu našeho hotelu s nádherným výhledem na město, které nikdy nespí.

4. den

po snídani znovu vyrazíme na výstaviště EXPO (vstup je opět v ceně zájezdu). Fakultativně lze místo návštěvy Světové výstavy zajistit pro zájemce celodenní výlet do Abú Dhabí - hlavního města nejvýznamnějšího emirátu (a také hlavního města celých Spojených arabských emirátů). V Abú Dhabí navštívíme Heritage museum, kde budeme seznámeni s životem původních obyvatel, ale také moderní části města, které soupeří s Dubají v přepychovosti, luxusu i nejlepších životních podmínkách na světě. Fotografii si uděláme také u bývalého sídla místních šejků, dnes ultraluxusního hotelu Emirates Palace hotel i Paláce Národů. Snad nejúchvatnější však bude návštěva Velké mešity šejka Zayeda. V podvečer se vrátíme zpět do Dubaje do našeho hotelu a můžeme využít večera k nákupům, procházkám či lenošení u bazénu.

5. den

po snídani volný den, který lze věnovat nákupům, lenošení u hotelového bazénu s fantastickým výhledem nebo zdarma využít hotelového shuttle busu na pláž La Mere Beach na známé pláži Jumeirah (vstup na pláž zdarma). Někteří využijí nabídky dalších fakultativních výletů, nebo budou prozkoumávat další mimořádné stavby a turistické atrakce Dubaje (například nový Dubai Frame).

6. den

brzy ráno transfer na letiště k přímému letu do Prahy.

Popis ubytování

Moderní, luxusní hotel Hilton Garden Inn Dubai al Mina **** situovaný ve čtvrti Jumeirah má ideální polohu ke všem nejznámějším atrakcím města, nákupním centrům i metru. Hotel se nachází v blízkosti Sheikh Zayed Road, starého centra Dubaje i jeho moderních částí. Hotel zajišťuje zdarma dopravu na veřejnou pláž La Mere Beach (bezplatný vstup na pláž). V okolí hotelu je celá řada nákupních a zábavních možností, restaurací i barů.


Ubytování: je zajištěno ve velmi moderně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), klimatizací (bezplatně), malou ledničkou, varnou konvicí/kávovarem, sadou na žehlení, SAT/TV, Wi-Fi (zdarma) a sejfem.


Vybavení: vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bar, směnárna, obchod se suvenýry, obchod s občerstvením, půjčovna automobilů, služby praní prádla. Na střeše hotelu je bazén s mimořádným výhledem na Dubaj. Hotel nabízí také fitness studio (za poplatek). Zdarma je zajišťována přeprava hostů z hotelu na pláž La Mer Beach na světoznámé Jumeirah Beach a také do nákupního centra Dubai Mall s mrakodrapem Burj Khalifa a zpívající fontánou.


Stravování: snídaně formou bohatého bufetu v hotelové restauraci

 

Cena obsahuje

leteckou přepravu Praha - SAE - Praha včetně odbaveného zavazadla 20 kg a příručního zavazadla, 4 noci ubytování v Dubaji v 4* hotelu se snídaněmi, celodenní prohlídku Dubaje s českým průvodcem, transfery z letiště do hotelu a zpět, 2x transfer na výstaviště EXPO a zpět, 2x celodenní vstupenku na EXPO Dubai 2021-2022 včetně prohlídky českého pavilonu Czech Spring s průvodcem, služby českého delegáta, občerstvení na palubě letadla, pojištění CK proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění 96,- Kč/os./den včetně pojištění storna zájezdu, možnost připojištění COVID +87,- Kč/os./den, pobytové taxy (10,- AED/osoba/noc), příplatek za jednolůžkový pokoj: 5.560,- Kč, vstupné do navštěvovaných objektů a vše, co není zahrnuto v cena zahrnuje

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 16

Tento zájezd pořádá BON TON, s.r.o. (IČO: 25390589)

EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
© Depositphotos.com
EXPO DUBAJ 2021 - Český pavilon
EXPO DUBAJ 2021 - Český pavilon
EXPO DUBAJ 2021 - areál EXPO
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - areál EXPO
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - areál EXPO
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2021 - Dubaj
Hilton Garden Inn Dubai al Mina ****
Hilton Garden Inn Dubai al Mina ****
  • bar
  • bazén venkovní
  • fitness
  • konferenční místnost
  • recepce 24/7
  • směnárna
  • terasa s lehátky
  • výtah
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...

 

České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz