icoKal
icoKal

Dubaj a EXPO 2020 ECONOMY prodloužené 

odlet z Prahy, 6 nocí v Dubaji, economy

Zvolte si termín:

AKCE: při zaplacení zálohy do 31.3.2020

Název
Cena od
 
pokoj
26 990 Kč
24 490 Kč/osobu
Vybavení: fén, klimatizace, lednička, příslušenství, sada pro přípravu čaje a kávy, TV/SAT, WiFi zdarma
letecky
snídaně
Hotel

Nenechte si ujít největší světovou výstavu EXPO 2020 v Dubaji – první světovou výstavu, kterou hostí arabská země – Spojené arabské emiráty – jeden z nejdynamičtějších, nejmladších a nejrychleji rostoucích regionů na světě. Mottem této světové výstavy je „Spojení myšlenek – Tvorba budoucnosti“ a tématem jsou „Příležitost, přemístitelnost a udržitelnost“. Na návštěvu EXPO 2020 je potřeba vyhradit si minimálně 2 dny, protože na 438 hektarech budou pavilony 183 zemí a dalších nadnárodních společností, vzdělávacích institucí a nevládních organizací. 173 dní od října 2020 do dubna 2021. To vše v jednom z nejlákavějších měst na světě – DUBAJI.

Spojené arabské emiráty (SAE) jsou chloubou Arabského poloostrova se světově proslulými stavbami a atrakcemi, kam se pohodlně dostaneme přímým letem z Prahy. Pro cestu nepotřebujeme vízum ani žádné speciální očkování. Starat se o Vás budou naši česky mluvící delegáti. Snad žádná jiná země na světě neskýtá tolik turistických lákadel jako SAE. Ultramoderní stavby (včetně té nejvyšší na světě), perfektně fungující doprava, moderní čtvrtě u nádherných písečných pláží v kontrastu s historickými budovami. K tomu si přimyslete stále modrou oblohu, teplé moře, usměvavé lidičky a spoustu nákupních a zábavních možností. Milovníky přírody zajisté okouzlí skalnaté horské masivy, rudé pláně místních pouští a pestrý podmořský život lákající ke šnorchlování či potápění.

Spojení poznávání SAE spolu se světovou výstavou EXPO 2020-21 tak činí z této destinace neodolatelný cíl Vaší cesty.

Program zájezdu

1. den

setkání na letišti v Praze a večerní přímý let (předpokládaný odlet ve 21:05 hod.) do Spojených Arabských Emirátů 

2. den

po příletu (předpokládaný přílet v 6 hod. ráno místního času) nás přivítá místní česky mluvící průvodce a ihned započne naše poznávání Dubaje - kosmopolitního města arabských tradic, zlata a neuvěřitelných projektů. Po tepně Sheik Zayed Road projedeme centrem města do nové čtvrti Marina. Cestou do čtvrti nejlepších pláží Jumeirah si budeme moci vyfotit ikonický hotel Atlantis, který leží na uměle vytvořených ostrovech ve tvaru palmy. Dopoledne se zastavíme na trhu Medinat Souk s typickou vůní kadidla a nabídkou tradičních výrobků. Z tohoto trhu, který je zasazen do nádherné zahrady s uměle vytvořenými vodními kanály, se nabízí ideální možnost k vyfocení ikonických staveb – hotelů Medinat a Burj al Arab (plachetnice). Přes parné poledne se schováme v obřím nákupním centru Mall of Emirates, kde můžeme obdivovat mimo jiné krytý lyžařský svah Ski Dubai a pohodlně poobědvat (individuálně - výběr z kuchyní celého světa). Odpoledne se přesuneme do historické části Dubaje, kde navštívíme museum představující nedlouhou historii města, které od malé rybářské vesničky vykvetlo do jedné z nejkrásnějších světových metropolí. Poté se projdeme trhem s látkami a tradičním dopravním prostředkem - dřevěnými lodičkami Abra Taxi přeplujeme záliv zvaný „Creek“ ze čtvrti Bur do části Deira, kde se projdeme trhem s kořením (neopakovatelné barvy a vůně koření) do největšího trhu ze zlatem na světě - „Gold Soukh“. V podvečer nás čeká ještě návštěva Dubai Mall, jehož součástí je nejvyšší stavba světa, ikonický Burj Khalifa (828 m). Zájemci mohou fakultativně vyjet v rámci programu At the Top do 125. patra a odtud spatřit celou Dubaj z letecké perspektivy. Naše dnešní putování zakončíme jedinečnou podívanou největší zpívající fontány Dubai Fountain a necháme se překvapit na jakou světovou klasickou nebo moderní hudbu bude dnešní program připraven. Plni zážitků se přesuneme do našeho hotelu, který je jen pár minut jízdy od nejvyšší stavby světa. Po ubytování volný večer na toulání dubajskými uličkami (Dubaj patří mezi nejbezpečnější města na světě), individuální večeři apod. Fakultativně lze zajistit mimořádný zážitek - plavbu na tradiční dřevěné lodi Dhow s večeří, při které se na klidné vodě zálivu bude zrcadlit historická čtvrť Bur a moderní obchodní čtvrť zvaná Downtown na opačném břehu (večeře bude formou dobrého bufetu).

3. den

po skvělé snídani nás čeká transfer (cca 30 min) na výstaviště EXPO DUBAI 2020 – celodenní návštěva doposud největší, nejmodernější a nejluxusnější Světové výstavy (vstupné je již zajištěno v ceně zájezdu). Díky našemu partnerství s Českým pavilonem budeme v jeho futuristických prostorách přivítání českým zástupcem, od kterého získáme mnoho zajímavých informací o českém pavilonu CZECH SPRING a jeho expozicích; mezi ty nejdůležitější patří unikátní systém S. A. W. E. R., který si klade náročný cíl – vyrábět v tomto pouštním prostředí životodárnou vodu. V průběhu celého dne budeme mít možnost navštívit celou řadu pavilonů dalších států (na Expu se představí téměř 200 států se svými pavilony). V podvečer transfer zpět do Dubaje a volný večer na nákupy, individuální večeři a další poznávání… nebo se nechme zlákat k lenošení ve střešním bazénu našeho hotelu s nádherným výhledem na město, které nikdy nespí.

4. den

po snídani znovu vyrazíme na výstaviště EXPO 2020 (vstup je opět v ceně zájezdu). Fakultativně lze místo návštěvy Světové výstavy zajistit pro zájemce celodenní výlet do Abu Dhabi – hlavního města nejvýznamnějšího emirátu (a také hlavního města celých Spojených Arabských Emirátů). V Abu Dhabi navštívíme Heritage museum, kde budeme seznámeni s životem původních obyvatel, ale také moderní části města, které soupeří s Dubají v přepychovosti, luxusu i nejlepších životních podmínkách na světě. Fotografii si uděláme také u bývalého sídla místních šejků, dnes ultraluxusního hotelu Emirates Palace hotel i Paláce Národů. Snad nejúchvatnější však bude návštěva Velké mešity šejka Zayeda. V podvečer se vrátíme zpět do Dubaje do našeho hotelu a můžeme využít večera k nákupům, procházkám či lenošení u bazénu. 

5. - 7. den

po snídani volný den, který lze věnovat nákupům, lenošení u hotelového bazénu s fantastickým výhledem nebo zdarma využít hotelového shuttle na pláž La Mere Beach na známé pláži Jumeirah (vstup na pláž zdarma). Někteří využijí nabídky dalších fakultativních výletů, nebo budou prozkoumávat další mimořádné stavby a turistické atrakce Dubaje (například nový Dubai Frame). V některém z volných dnů můžete využít třetí vstup na EXPO 2020 (v ceně zájezdu - vlastní dopravou, např. pohodlně metrem, vstupenka platí na libovolný den dle vašeho výběru).

8. den

dopoledne transfer na letiště k přímému letu do Prahy (předpokládaný odlet v 15:35 hod. místního času a předpokládaný přílet do Prahy v 19:20 hod).

Popis ubytování

Poloha: Moderní hotel spadajícího pod řetězec Hilton je vzdálen pouhých 10 km od mezinárodního letiště v Dubaji. Hotel zajišťuje zdarma dopravu na veřejnou pláž La Mere Beach (bezplatný vstup na pláž). Nejbližší stanice metra je pouhých 10 minut chůze od hotelu.

Ubytování: je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky) s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), klimatizací, malou ledničkou, varnou konvicí/kávovarem, sadou na žehlení, SAT/TV, trezorem na notebook a Wi-Fi (zdarma).

Vybavení: vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bar. Hostům je k dispozici venkovní bazén a fitness. Zdarma je zajišťována přeprava hostů z hotelu na pláž La Mer Beach na světoznámé Jumeira Beach a také do nákupního centra Dubai Mall s mrakodrapem Burj Khalifa a zpívající fontánou.

Stravování: snídaně formou studeného i teplého bufetu

Náš názor: kvalitní hotel s výhodnou polohou pro cenově výhodnou návštěvu Dubaje!

Poznámka

V tomto termínu se uskuteční národní dny: Spojené národy, Maledivy.
Česky mluvící delegát je k dispozici druhý den zájezdu při celodenní prohlídce Dubaje. V ostatních dnech je česky mluvící delegát k dispozici na telefonu.

Cena obsahuje

leteckou přepravu Praha – SAE – Praha, 6 nocí ubytování v Dubaji v 3* hotelu, 6x snídani, celodenní prohlídku Dubaje s českým průvodcem, transfery z letiště do hotelu a zpět, 2x transfer na výstaviště EXPO a zpět, 3denní vstupenku na EXPO Dubai 2020-2021 včetně prohlídky českého pavilonu Czech Spring s průvodcem, služby českého delegáta, občerstvení na palubě letadla, pojištění CK proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, pobytové taxy (10,- AED/osoba/noc), vše co není zahrnuto v cena obsahuje

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 16

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
© Depositphotos.com
EXPO DUBAJ 2020 - Český pavilon
EXPO DUBAJ 2020 - Český pavilon
EXPO DUBAJ 2020 - areál EXPO
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - areál EXPO
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - areál EXPO
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
EXPO DUBAJ 2020 - Dubaj
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - exteriér
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - dvoulůžkový pokoj
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - recepce
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - exteriér
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - snídaně
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - bazén s terasou
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - bazén s lehátky
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - jídelna
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - koupelna
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - bar
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - welcome
© Quicktour
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - venkovní bazén
© Quicktour
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - pokoj
© Quicktour
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - bar
© Quicktour
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - výhled z pokoje
© Quicktour
Dubaj - Hotel Hampton by Hilton Dubai Airport - koupelna
© Quicktour
  • bar
  • bazén venkovní
  • fitness
  • recepce 24/7
  • restaurace
  • výtah
  • WiFi ve veřejných prostorách zdarma
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz