icoKal
icoKal

Smaragdová soutěska a Slavnosti třešní 

autobusem
polopenze
Hotel

Program zájezdu

1. den

odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2. den

noční přejezd do Slovinska, dopoledne příjezd do Smaragdové soutěsky, kouzelná procházka divokou krajinou na soutoku řek Tolminka a Zadlaščica (cca 2 hod.) při které se projdete přes Ďáblův most (ve výšce 60 m nad řekou Tolminkou) a můžete navštívit i Zadlašskou jeskyni, jejíž hrůzostrašnost inspirovala Danteho Alighieeri k napsání díla Peklo; odpoledne návštěva Skočanské jeskyně (UNESCO) – základní okruh unikátním podzemním kaňonem, příjezd do hotelu v Portoroži, možnost koupání, večeře.

3. den

snídaně, celodenní výlet do jeskyně Vilenica jama (jedna z nejkrásnějších krápníkových jeskyní Slovinska), zastávka ve vesnici Lokev, která proslula výrobou pršutu (možnost zakoupení v místní prodejně), po poledni nás čeká nezapomenutelné představní drezúry lipicánských koní přímo v Lipických stájích, na závěr dne ochutnávka místních vín a likérů v městečku Vipava, večeře.

4. den

snídaně, dopolední koupání v hotelovém wellness centru, odpoledne návštěva solných polí v Sečovlje a procházka do Piranu (Tartiniho náměstí, kostel sv. Jiří se zvonicí), večerní relaxace v hotelovém wellness centru.

5. den

snídaně, dopolední koupání v hotelovém wellness centru, v poledních hodinách odjezd, fotozastávka u Solčanského mostu a přejezd do vinařské oblasti Goriška Brda (známá výrobou oranžového vína), poté Konjsko s výstupem na rozhlednu (jedinečné panorama s výhledem až do Itálie), odpolední zastávka v Dobrovu na Slavnosti třešní, které jsou plné tance a hudby a samozřejmě také degustace specialit z třešní a vína, v podvečer odjezd směr ČR.

6. den

návrat do ČR v ranních hodinách.

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Vile Park v Portoroži, který je součástí komplexu hotelů Bernardin. Hostům nabízí  2-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Hostům je k dispozici wellness Laguna: bazény s vyhřívanou mořskou vodou a vířivky.

Stravování: polopenze (snídaně a večeře) se podává formou bohatého bufetu v sousedním (cca 50 m vzdáleném) 4* hotelu Histerion.

Cena obsahuje

3 noci v hotelu, 3x polopenzi, 3-denní vstup do hotelového relax areálu Laguna Bernardin, dopravu busem, průvodce.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, vstupné do navštěvovaných objektů (cca 100 EUR)

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

Slovinsko - Smaragdová soutěska
© Dreamstime.com
Slovinsko - slavnost třešní
© Dreamstime.com
Slovinsko - drezúra lipicánských koní
© Dreamstime.com
Slovinsko - Vilenica jama
© Dreamstime.com
Slovinsko - solná pole v Sečovlje
© Dreamstime.com
Slovinsko - Piran
© Dreamstime.com
  • wellness
  • vířivka
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz