icoKal
icoKal

Bratislava a jižní Morava

autobusem
speciál (2x snídaně, 1x večeře)
Hotel

Program zájezdu

1. den

ráno odjezd z Prahy v 6:00, Velké Leváre – návštěva ojedinělého muzea v Habánskom dvore z r. 1717. Seznámíme se s životem Habánů v této oblasti. Bratislava - procházka městem (hrad, chrám sv. Martina, Michalská brána, Stará radnica). Dle aktuálních možností návštěva Primaciálného paláce a jeho interiérů (bývají často využívány k reprezentaci Bratislavy a Slovenska). Ubytování na lodi. Pro zájemce večerní představení na Nové scéně v Bratislavě - Sluha dvou šéfů (vstupenky: 500,- Kč/os, senioři nad 65 let, studenti a děti 350,- Kč/os).

2. den

po snídani odjezd na hrad Červený Kameň - prohlídka hradu, který patří k nejzachovalejším pevnostním stavbám na Slovensku. Pezinok - prohlídka vinohradnického muzea, seznámení s historií vinařství od středověku do dnes. Hotelové ubytování v Hodoníně/Strážnci. Petrov - večeře tzv. Strážnický verbuňk, krátká vycházka památkovou rezervací, tzv. Petrovskými Plži – ojedinělé uspořádání 80 vinných sklípků z 15. století. Posezení s cimbálem a studeným zákusem. V cca 24:00 hod. odjezd na hotel.

3. den

po snídaní odjezd, dopoledne návštěva státního zámku Rájec-Jestřebí, kde si kromě interiérů zámku prohlédneme v České republice zcela ojedinělou výstavu kamélií – královen zimních rostlin, návrat do Prahy v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

2x ubytování (1 noc na lodi Botel Pressburg v Bratislavě, 1 noc v hotelu), 2x snídaně, 1x večeře, studené občerstvení ve sklípku vč. neomezené konzumace vína, návštěvu vinného sklípku, cimbálovou muziku, dopravu busem, služby průvodce

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, vstupné do navštívených objektů

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

Slovensko - Bratislava
© Dreamstime.com
Morava - vinné sklípky
© Dreamstime.com
Slovensko - Bratislava
© Dreamstime.com
Slovensko - Cerveny kamen
© Dreamstime.com
Slovensko - Modré sklípky
Slovensko - Modré sklípky - Vinařství Svoboda
Slovensko - Modré sklípky
Slovensko - Modré sklípky
Slovensko - Státní památková rezervace Plže
Slovensko - Modré sklípky
Slovensko - Modré sklípky
Slovensko - Modré sklípky - začátek areálu malovaných sklepů
Slovensko - Modré sklípky
Slovensko - Modré sklípky
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz