icoKal
icoKal

Lyžování v Rakousku - Tauplitz - Hotelpension Sonnenuhr 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj 2+1
3 800 Kč/osobu
Vybavení: příslušenství
bez dopravy
Hotel

Popis ubytování

*** Hotelpension Sonnenuhr se nachází v idylické horské vesničce Tauplitz a je ideálním výchozím bodem pro lyžaře a běžkaře, vedle sjezdovky, jen 150 metrů od údolní stanice 4-sedačkové lanovky, která Vás vyveze na horskou pastvinu Tauplitzalm ve výšce 1600 metrů nad mořem.

Ubytování: 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky s vlatním sociálním zařízením. Všechny pokoje mají krásný výhled na okolní přírodu. K vybavení hotelu patří sauna, hotelový bar, internetový koutek, dětská herna.

Stravování: polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3-chodové menu

VÝHODY PRO RODINY: dítě 6 - 12 let na přistýlce 1.900,-Kč, dítě do 6 let ZDARMA

Pobyty pouze s vlastní dopravou.

 

Lyžařská oblast Tauplitz (www.dietauplitz.com) leží ve Štýrsku, 240 km od Č. Budějovic a je tak velice dobře dostupná našim lyžařům. Patří mezi lyžařské oblasti střední velikosti, nabízí celkem 41 km sjezdovek všech obtížností (8 km černých, 16 km červených, 17 km modrých). Sjezdovky jsou i během sezóny poloprázdné, jelikož přepravní kapacity vysoce převyšují počet návštěvníků. Lyžování až do výšky kolem 1.965 m n.m. a místní mikroklima zaručuje dobré lyžařské podmínky od prosince do poloviny dubna. Tauplitz tak patří mezi lyžařské oblasti s největší jistotou sněhu v Rakousku (bývá zde 3-5 m sněhu). Sjezdovky jsou široké, rozsáhlé terény pro freeride. Samozřejmostí je umělé dosněžování sjezdovek a moderní přepravní zařízení. K dalšímu vybavení patří např. funpark pro snowboardisty, krytý bazén v městečku Bad Mitterndorf aj. Pro běžkaře je připraveno 54 km upravených běžeckých tras.

 

Ceník skipasů Tauplitz 2022

 

Cena obsahuje

2x ubytování, 2x polopenze (snídaně bufetem, večeře 3-chodové menu)

Cena neobsahuje

cestovní zdravotní pojištění si každý účastník zajišťuje sám
- vlastní doprava
- příplatek pro osobu v 1-lůžkovém pokoji 900,-Kč

Tento zájezd pořádá Lenka Krupková (IČO: 70518092)

Tauplitz
Hotelpension Sonnenuhr
skimapa
běžkařské dráhy
Tauplitz
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...

 

České Budějovice
+420 606 600 907
rezervace@quicktour.cz