icoKal
icoKal

Okruh Rakouskem 

k jezerům, vodopádům a do malebných vesniček

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj
3 890 Kč/osobu
autobusem
polopenze
Hotel

Program zájezdu

1. den

odjezd z ČR v časných ranních hodinách. Dopoledne zastávka v městečku Mondsee, prohlídka centra a katedrály Sv. Michala. Následuje procházka k přístavišti u stejnojmenného jezera. Poté přejedeme do oblasti Berchtesgadenu, kde navštívíme známé  „Hitlerovo orlí hnízdo“ (Kehlsteinhaus 1.834 m n. m.) umístěné v horské oblasti s překrásnými pohledy na okolní Alpy. Zastavíme se u nedalekého jezera Königsee, kde si prohlédneme ulici plnou suvenýrů s možností nákupu a přístaviště u jezera. Po přejezdu německým územím zavítáme do známého rakouského turistického městečka Loferu. Po procházce tímto malebným městem následuje odjezd do Maishofenu na ubytování v hotelu, večeře, nocleh.

2. den

snídaně, odjezd do romantického údolí Vysokých Taurů, na jehož konci jsou mohutné Krimmelské vodopády. Podél této kaskády vodopádů řeky Aache (3,5 km) se můžete vydat pešky nebo minibusem. Odpoledne odjezd do oblasti Kaprunského masivu, kde vyjedeme lanovkou do výše 1.800 m nebo 3.000 m na vrchol ledovce. Před návratem na ubytování krátce navštívíme městečko Zell am See. Projdeme se historickým centrem a zavítáme k malebnému stejnojmennému jezeru. Ubytování, večeře, nocleh.

3. den

po snídani odjezd do západní části Dachsteinského masivu přes krásné rakouské vesničky romantickou přírodou k horskému jezeru Gossausee pod ledovcem Dachstein. Procházka podél jezera (1 hod.) nebo výjezd lanovkou na okolní vrcholky Zwieselalm (1.587 m n. m.). Dále návštěva světoznámého městečka Hallstatt, ležícího nad stejnojmenným ledovcovým jezerem. Po prohlídce tohoto rakouského klenotu se vydáme zpět do ČR. Příjezd do ČR ve večerních hodinách

Cena obsahuje

2 noci v hotelu, 2x polopenzi, dopravu busem, služby průvodce

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, vstupy do navštěvovaných objektů a lanovky (cca 70 EUR)

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 35

Tento zájezd pořádá Josef Sklenář - CK OSVĚTA (IČO: 10261940)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz