icoKal
icoKal

Mölltal - 5denní balíček v apartmánech

bez dopravy
bez stravy
Privátní ubytování

Cenově výhodné balíčky pro lyžaře, zahrnující ubytování a 4-denní skipas SKI HIT - tento skipas je pro oblast Mölltaler Gletscher a je společný s Ankogelem a dalšími lyžařskými oblastmi Korutan a Východního Tyrolska. Zahrnuje 390 km sjezdovek, z toho je velký počet lehčích modrých a středně těžkých červených sjezdovek. Toto příjemné cenové zvýhodnění Vás přesvědčí o tom, že lyžování na ledovci není jen pro velké sportovce, ale i pro běžné lyžaře a rodiny s dětmi. Ubytování je zajištěno přímo ve středisku Flattach, které nabízí vše, co k zimní dovolené patří: restaurace, bary, supermarkety, sáňkařskou dráhu, prostor pro curling i kluziště.

 

Pro více informací o STŘEDISKU klikněte zde...

Popis ubytování

Jedná se o cenově výhodné no name ubytování ve středisku Flattach. Prodej privátního ubytování je pouze na vyžádání, na základě Vašeho požadavku na termín a počet osob Vám bude zpracována konkrétní nabídka ubytování včetně ceny. Ceny uvedené v tabulce níže jsou pouze ceny orientační. Konečná cena Vašeho ubytování může být tedy v některých případech i nižší, než je cena uvedená v tabulce, zejména při včasném objednání! Naopak při rezervaci na poslední chvíli mohou být levnější kapacity již vyprodány a ceny tudíž někdy i vyšší než tabulkové. Neváhejte nás proto kontaktovat, nabídku Vám zpracujeme do druhého pracovního dne.

Poznámka

jedná se o předběžné ceny, na základě provedené rezervace bude klientovi následující pracovní den nabídnuto konkrétní ubytování s cenovou nabídkou

Cena obsahuje

4x ubytování v apartmánu bez stravy, 4 denní skipas SKI HIT, ložní prádlo

Cena neobsahuje

dopravu (pouze vlastní), stravování, cestovní pojištění, pobytová taxa (2 €/os/noc), dodatečné výlohy (závěrečný úklid, někdy i elektřina – splatné v místě)

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

Rakousko - Mölltal
Rakousko - Mölltal
Rakousko - Mölltal
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz