icoKal
icoKal

Mauterndorf - Privátní ubytování v 3* hotelu 

bez dopravy
polopenze
Hotel

 

Pro více informací o OBLASTI LUNGAU klikněte zde...

 

Pro více informací o STŘEDISKU MAUTERNDORF klikněte zde...

 

Pro více informací o SKIPASECH klikněte zde...

Popis ubytování

Ubytování s polopenzí ve 3* hotelech nebo gasthofech. Pokoje jsou dvoulůžkové s vlastním sociálním zařízením a možností 1-2 přistýlek.

Prodej privátního ubytování je pouze na vyžádání, na základě Vašeho požadavku na termín a počet osob Vám bude zpracována konkrétní nabídka ubytování včetně ceny. Ceny uvedené v tabulce níže jsou pouze ceny orientační. Konečná cena Vašeho ubytování může být tedy v některých případech i nižší, než je cena uvedená v tabulce, zejména při včasném objednání! Naopak při rezervaci na poslední chvíli mohou být levnější kapacity již vyprodány a ceny tudíž někdy i vyšší než tabulkové. Neváhejte nás proto kontaktovat, nabídku Vám zpracujeme do druhého pracovního dne.

Ceny platí při pobytu minimálně na 4 noci (v období Vánoc a Silvestra minimálně 7 nocí). Kratší pobyty jsou na vyžádání a za příplatek (cca 120,- Kč/os/noc). Jednolůžkový pokoj je vždy na vyžádání a za příplatek (cca 360,- Kč/noc).

Poznámka

jedná se o předběžné ceny, na základě provedené rezervace bude klientovi následující pracovní den nabídnuto konkrétní ubytování s cenovou nabídkou

Cena obsahuje

ubytování na osobu a noc s polopenzí

Cena neobsahuje

dopravu (pouze vlastní), cestovní pojištění, místní pobytovou taxu

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

Rakousko - Mauterndorf
© SalzburgerLand Tourismus GmbH
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz