icoKal
icoKal

Advent v Krakově

putování po cestě soli s koupáním v léčivých solankách

autobusem
polopenze
Hotel

Program zájezdu

1. den

odjezd z ČR v ranních hodinách, noční přejezd Bochnia (UNESCO) - prohlídka solných dolů, které zároveň s Wieliczkou patří mezi nejvýznamější dochované středověké důlní památky na světě. Nowy Wisnicz - návštěva nově rekontruovaného renesančně - barokního zámku s unikátním opevněním. Krakov - odpolední prohlídka Starého města, kde si po setmění budeme moci vychutnat třeba u svařeného vína či punče pohledy na vánočně vyzdobené památky jako Sukienice, Marianský kostel (možnost vstupu ke slavnému oltáři W. Stwosza) nebo také Barbakan či Floriánskou bránu. Na trzích budeme moci ochutnat tradiční šašlik či jiné speciality. Ubytování.

2. den

po snídani krátká procházka Kaziměří - židovskou částí města a poté prohlídka základního okruhu na hradě Wawel, Strzysow - zde navštívíme dwor z 19. století, který je ukázkou bydlení venkovské šlechty. Ustroň – lázeňské město, pro zájemce možnost využití solankových lázní využívajících zdejší solné podloží. Jedná se o 45 min. proceduru v lázeňském domě. Voda působí léčivě na kožní problémy, na pohybové a revmatické potíže. Ubytování.

3. den

po snídani přejezd do ČR, Lešná u Valašského Meziříčí - prohlídka zámečku Kinských, v jehož interiérech se již tradičně konají výstavy vánočních ozdob dodávaných továrnou Irisa Vsetín. Na závěr našeho putování navštívíme Olomouc - hanáckou metropoli, která má každoročně nádhernou sváteční atmosféru a je proslulá nabídkou nesčetných druhů nápojů na zahřátí (svařáky, punče, medoviny). Návrat do ČR v nočních hodinách.

Cena obsahuje

2 noci hotelu ***, 2x polopenze, dopravu busem, služby průvodce

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, vstupné do navštěvovaných objektů (120 PLN a 80 Kč)

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Polsko - Krakow
© Dreamstime.com
Polsko - Krakow
© Dreamstime.com
Polsko - Krakow
© Dreamstime.com
Polsko - Krakow
© Dreamstime.com
Polsko - Krakow
© Dreamstime.com

Seznam článků k tomuto zájezdu

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz