O nás

Cestovní kancelář QUICKTOUR s. r. o., sídlem Biskupská 12, České Budějovice je od 1.1.2010 nástupcem cestovní kanceláře Kamil Krupka – QUICKTOUR Č. Budějovice, která byla založena v roce 1990. Od roku 1995 provozujeme pobočku v centru Prahy.

 

QUICKTOUR s. r. o.
IČO: 281 15 244
DIČ: CZ 281 15 244
Obchodní rejstřík: Zapsán v Obchodním rejstříku vedené Krajským soudem v Č. Budějovicích oddíl C vložka 18056.
Bankovní spojení: 317 412 31 / 0100 (jako variabilní symbol při platbě zájezdů používejte vždy číslo smlouvy)
Web: www.quicktour.cz

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám rád vrací, neboť se může spolehnout na tradici a kvalitu našich služeb a na individuální přístup k našim zákazníkům, a to již od roku 1990. Jsme členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a Hospodářské komory Česká republika – Švýcarsko.

POBYTOVÉ ZÁJEZDY

Naší hlavní dovolenkovou destinací je jednoznačně Chorvatsko, resp. ostrov Rab a letovisko Orebič v Jižní Dalmácii. V obou těchto destinacích nabízíme zájezdy vlastní či autobusovou dopravou a nabízíme ubytování od levnějších apartmánů pro méně náročnou klientelu až po kvalitní čtyřhvězdičkové hotely. Stálicí je v naší nabídce i severní Itálie zastoupená letovisky Lignano, Bibione a Caorle. Zajímavá je i nabídka v letovisku Cupra Marittima na Palmové riviéře. Z dalších destinací nabízíme Černou Horu (Čajn u Sutomore), Slovinsko (Ankaran), Bulharsko (Carevo, Primorsko) a Španělsko (Costa Brava, Mallorca).

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

Naším cílem je poskytovat široké spektrum zájezdů v prvotřídní kvalitě. Z poznávacích zájezdů se specializujeme na Holandsko, Švýcarsko, Velkou Británii, Korsiku, Madeiru, Černou Horu a Rumunsko. Letošní novinkou je Sardinie (poznávací zájezd s výlety), poznávací výlet do Jarní Provence, do Norska, Maďarska a stále oblíbenějšího Polska. Zajímavou inspirací mohou být zájezdy do Pobaltí, Gruzie či Arménie. Největší exotiku v naší nabídce představuje silvestrovský pobyt na Mauriciu.

EUROVÍKENDY

Neustále se snažíme rozšiřovat nabídku našich leteckých eurovíkendů za rozumné ceny. Nejpopulárnější Londýn je v letošním roce obohacen o možnost návštěvy muzikálového představení ve West Endu. Jsme rádi, že znovu můžeme nabídnout loňské novinky Edinburgh a Paříž, ke kterým v letošním roce přibude Barcelona (s výletem na Montserrat v základní ceně). Zajímavou alternativou může být vícedenní pobyt v Londýně rozšířený o poznávání Bath a Oxfordu nebo také návštěva světové výstavy EXPO 2017 v Kazachstánu. Více na www.leteckypoevrope.cz

LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY

V zimním období nabízí cestovní kancelář pobyty v zimních střediscích v zahraničí, především v Rakousku. Největší zájem je o zimní střediska v oblasti Lungau, Dachstein West, Tauplitz a Mölltalský ledovec. Lyžování v Itálii je zastoupeno středisky Vall di Fiemme, Val di Fassa, Passo Tonale, Pinzolo, Travisio, Bormio a Andalo. Cenově zajímavé je i lyžování ve Slovinsku, kde nabízíme středisko Kranjska Gora.

ADVENTNÍ ZÁJEZDY

Pokud toužíte nasát pravou vánoční atmosféru, potom jsou zde právě pro vás pravidelně pořádané adventní zájezdy do kouzelně nazdobených rakouských a německých měst, především Vídně, Salcburku, Steyru, Norimberku, Seiffenu, Pasova a Drážďan. Stále oblíbenější je i letecký advent v Londýně.

ŠKOLNÍ ZÁJEZDY A LYŽAŘSKÉ KURZY

Naše dlouhodobé zkušenosti s pořádáním školních zájezdů jistě ocení jak pedagogové, tak i studenti a jejich rodiče. Specializujeme se lyžařské zájezdy v Rakousku, lyžařské kurzy pro školy probíhají v zimních střediscích Tauplitz, Dachstein West a Hochficht.

Školám nabízíme pestrou škálu poznávacích zájezdů, vč. studijních jazykových pobytů ve Velké Británii, Holandsku a Německu.

Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz