icoKal
icoKal

Berlín, Postupim a Tropical Islands 

s návštěvou Spreewaldu a Moritzburgu

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj
5 190 Kč/osobu
Vybavení: příslušenství
autobusem
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den

ráno odjezd z ČR, přejezd do Německa, první naší zastávkou bude proslulá porcelánka v Míšni, kde se již po staletí vyrábí kvalitní porcelán (první evropský porcelán vůbec). Míšeňský porcelán a „Zweibelmuster“ neboli cibulový vzor se brzy staly pojmem po celém světě. Poté nás čeká návštěva loveckého zámku Moritzburg, známého z filmové pohádky Tři oříšky pro Popelku. Odpoledne prozkoumáme Spreewald (lužickosrbsky Blata) – malebnou oblast protkanou říčními rameny řeky Spreevy. V Lübbenau ochutnáme místní kulinářskou specialitu – spreewaldské okurky, které se staly obchodní značkou celého regionu. Ubytování v Berlíně.

2. den

po snídani celodenní prohlídka Berlína (hlavní město Německa): Říšský sněm, Braniborská brána a přilehlé Pariser Platz, Památník obětí holocaustu, Postupimské náměstí, zbytky Berlínské zdi, legendární hraniční přechod Checkpoint Charlie, třída Unter den Linden, Muzejní ostrov a Alexanderplatz s 389 m vysokou Televizní věží a Rotes Rathaus; odpoledne volný čas k návštěvě muzeí a k nákupům. Návrat na ubytování.

3. den

po snídani se vydáme do Postupimi, hlavního města spolkové země Braniborsko, dopolední návštěva rokokového zámečku Sanssouci známého především díky nádhernému parku, který jej obklopuje (UNESCO); poté návštěva zámku Cecilienhof (zde byla podepsána tzv. Postupimská dohoda o poválečném rozdělení Evropy). Odpoledne největší aquapark v Evropě – Tropical Islands, při návštěvě této obří haly (původně továrna na vzducholodě) budete mít pocit, že jste se ocitli v exotickém Karibiku – písečná pláž, deštný prales (přes 50.000 rostlin a exotická zvířata jako jsou želvy, rybky, plameňáci, motýli nebo papoušci), skluzavky, tobogány a malebné laguny. V případě pěkného počasí můžete navštívit i venkovní areál s divokou řekou. Odjezd do ČR v pozdních nočních hodinách.

4. den

návrat do ČR v ranních hodinách.

Cena obsahuje

2 noci v hotelu ***, 2x snídani, dopravu busem, služby průvodce

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, vstupné do navštěvovaných objektů (cca 70 €), vstupné do Tropical Islands (cca 42 €, včetně saunového světa cca 49 €)

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Německo - Berlín - Říšský sněm
© Dreamstime.com
Německo - Míšeň - porcelánka
© Dreamstime.com
Německo - Moritzburg
© Dreamstime.com
Německo - Spreewald
© Dreamstime.com
Německo - Berlín - Braniborská brána
© Dreamstime.com
Německo - Berlín - Alexanderplatz
© Dreamstime.com
Německo - Postupim - zámek Sanssouci
© Dreamstime.com
Německo - Tropical Islands
© Tropical Islands
Německo - Tropical Islands
© Tropical Islands
Německo - Tropical Islands
© Tropical Islands
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz