icoKal
icoKal

Horský advent v Bavorských Alpách 

autobusem
snídaně
Hotel

Pravděpodobně nejvýše položený adventní trh v nadmořské výšce 1.650 m, adventní trh na ostrově, adventní trh v dřevařském muzeu, adventní trh ve městě soli.

Program zájezdu

1. den

odjezd z Prahy v ranních hodinách, příjezd k jezeru Chiemsee, kterému se přezdívá „Bavorské moře“. Čeká Vás plavba kolesovým parníkem na dva krásné ostrovy. Prvním z nich je ostrov Herreninsel, na kterém objevíte jeden ze zámků Ludvíka Bavorského – zámek Herrenchiemsee. Druhým ostrovem je Fraueninsel, kde navštívíte voňavý adventním trh na nádvoří ženského benediktinského kláštera. Kouzelné jsou také stánky na rybářských loďkách přímo na břehu jezera. Nocleh v hotelu v oblasti.

2. den

po snídani nás čeká návštěva dvou originálních adventních trhů v biathlonovém středisku Ruhpolding – jeden je v Dřevařském muzeu s domky pradávných dřevařů, uhlířů a druhý vysoko v horách na hoře Rauschberg ve výšce 1.650 m nad mořem, kam nás doveze lanovka. Kromě adventních stánků, živé hudby a selských pochutin, budeme moci rozjímat při úchvatných výhledech na rakouské hory i jezero Chiemsee. Na závěr navštívíme adventní trh v Bad Reichenhall, kde budete mít i čas zajít si do termálních lázní. Návrat do Prahy ve večerních hodinách.

Cena obsahuje

1x nocleh v hotelu ***, 1x bufetovou snídani, dopravu busem, průvodce

Cena neobsahuje

vstupy, jízdné lodí a lanovkou, cestovní pojištění

Tento zájezd pořádá Radek Kredba (IČO: 45256691)

Horský advent v Bavorských Alpách
© Dreamstime.com
Horský advent v Bavorských Alpách
© Radek Kredba – CK Permon
Horský advent v Bavorských Alpách
© Radek Kredba – CK Permon
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz