Letoviska na Rabu

Město Rab

Nejstarším letoviskem na Rabu je stejnojmenné hlavní město ostrova s unikátním historickým jádrem, rozsáhlým parkem a kamenitou městskou pláží. Na své si zde přijdou zejména milovníci historie, kultury ale i nočního života. Je zde celá řada restaurací, kavárniček a přístav, kde si můžete najmout lodní taxi na poloostrov Frkanj nebo se vydat na plavbu kolem ostrova. Těsně k letovisku Rab přiléhá původní městská pláž. Samozřejmostí je supermarket, banka a bankomat.

Předměstí Palit

Letovisko je jakýmsi předměstím města Rab, snoubí se zde výhody blízkosti centra ostrova spolu s prožitkem z klidné dovolené. Atraktivní je i přímořská promenáda, která se táhne od zálivu Soline v Kamporu až po městské hradby, podél ní se nachází kamenito–oblázkové pláže, místy s pískem.

Letovisko Suha Punta

Suha Punta je administrativně součástí osady Kampor, nachází se na poloostrově Frkanj, v nejzalesněnější části ostrova. Je ideálním místem pro strávení klidné dovolené, uprostřed piniových hájů a romantických zákoutí s menšími přírodními plážemi. Členité pobřeží s bujnou vegetací nabízí různé druhy pláží od skalnatých přes oblázkové, ale najdete zde i pláže s bílým pískem připomínající Karibik. Pro cesty za kulturou a zábavou lze využít místní autobusové linky, popř. lodní taxi.

Letovisko Lopar

Letovisko se nachází asi 12 km od hlavního města ostrova a jeho největším lákadlem jsou překrásné písečné pláže. V zátoce Crnika najdete jednu z nejznámějších pláží Jadranu – 1,5 km dlouhou Rajskou pláž s jemným pískem a velmi pozvolným přístupem do moře, která je vyhledávaným místem rodin s dětmi. Vedle této pláže se na poloostrově nachází množství menších písečných nebo oblázkových pláží. Rozkládá se zde hotelový komplex San Marino s veškerými službami, které byste mohli na dovolené potřebovat: obchody, stánky, půjčovna sportovních potřeb a dětské atrakce. V rámci komplexu se nachází tenisový kurt, hřiště na plážový volejbal, minigolf, půjčovna člunů a taneční terasa.

Letoviska Banjol a Barbat

Letovisko Banjol se nachází na západním pobřeží ostrova jihovýchodně od města Rab. Je tvořeno čtyřmi zátokami, jejichž oblázkovo-písčité pláže mají pozvolný přístup do moře. Podél pobřeží se táhne promenáda až do letoviska Barbat, kde jsou vynikající podmínky pro windsurfing.

Supetarska Draga

Letovisko se nachází v severní části ostrova, 7 km od městečka Rab. Velká zátoka Supetrarská Draga je výborné kotviště a je známá především pro svůj jachtařský přístav – Marina Supetarská Draga. 

Chorvatsko - Rab - v pozadí Banjol a Barbat
© Petra Pavelková, Quicktour
Chorvatsko - Rab - poloostrov Kalifront
© Petra Pavelková, Quicktour
Chorvatsko - Rab - pohled z lodi na město Rab
© Petra Pavelková, Quicktour
pobyt se cvičením jógy
Vlastní doprava 03.06.2023 - 10.06.2023
pobyty u moře se cvičením jógy s Hankou Noskovou, 2. TERMÍN: 10. - 17.6.2023
 
4 500 Kč
cena od:
pobyt se cvičením jógy
Vlastní doprava 10.06.2023 - 17.06.2023
pobyty u moře se cvičením jógy s Hankou Noskovou, 2. TERMÍN: 10. - 17.6.2023
 
4 900 Kč
cena od:

 

České Budějovice
+420 606 600 907
rezervace@quicktour.cz