icoKal
icoKal

Polsko – nejen Trojměstí na pobřeží Baltského moře 

NOVINKA v naší nabídce

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj dvoulůžkový
11 990 Kč/osobu
Vybavení: příslušenství
autobusem
Hotel

Program zájezdu

1. den

odjezdy z ČR: České Budějovice 19:00 hod, Písek 20:00 hod, Tábor 21:00 hod a Praha (hlavní nádraží) 23:00 hod, noční přejezd do Polska

2. den

KLODAWA - prohlídka solného dolu, jenž je známý jako jeden ze zdrojů růžové (Himalájské) soli. Při prohlídce za provozu (důl není muzeum) pomocí výtahů sfáráme do hloubky kolem 700 metrů. OPOROW - prohlídka vodního cihlového hradu - perly Kujawské země. Ubytování a večeře.

3. den

po snídani odjezd do TORUNĚ (UNESCO) - prohlídka města s muzeem legendárního Toruňského perníku. Při procházce nemineme ani rodný dům slavného astronoma Mikuláše Koperníka a další významné památky města stejně jako spoustu dalších rarit a zajímavostí. WESTERPLATTE - procházka k památníku připomínající první útok ve 2. světové válce. GDAŇSK - (UNESCO) prohlídka města - perly Trojměstí, kde nás zaujmou krásné měšťanské domy, katedrála, radnice a samozřejmě slavný Žuraw (jeřáb).

4. den

po snídani odjezd do MECHOWA - krátká prohlídka jediné nížinné slepencové jeskyně v Evropě, která je přístupná veřejnosti. Krátká fotopauza u zdejšího hrázděného kostelíku. ROZEW -  maják, který je se svou výškou 33 metrů a s největším světelným dosahem v Polsku (48 km) také nazýván králem majáků. V jeho interiéru je i muzeum. POLOOSTROV HEL - jedinečnou záležitostí bude poloostrov Hel, kde navštívíme typické rybářské městečko, ochutnáte skvělou kuchyni či se projdete v dunách. Velkým zážitkem je i návštěva záchranné stanice tuleňů.

5. den

po snídani navštívíme město OLIWA, ve zdejší překrásné akustické katedrále si vyslechneme varhanní koncert (cca. 20 minut), který patří mezi velké kulturní zážitky. GDYNIA - procházka přístavem a projížďka lodí po přístavu. Pauza na pozdní oběd vynikající Kašubské kuchyně. SOPOTY - procházka na slavné molo ve městě proslulém mořem, gastronomií, lázeňstvím i hudbou. Odjezd na ubytování v Bydhošti a večeře.

6. den

po snídani prohlídka města BYDHOŠŤ a jeho překrásných zákoutí. Součástí bude i návštěva raritního muzea Mýdla a historie špíny. Na město se nám naskytne krásný pohled ze staré vodárenské nádrže z roku 1900. V poledne volno na oběd či nákupy a pak bude následovat další program: ve ŽNINU začne jízda úzkorozchodnou železnicí do stanice WENECJA,  kde je malé železniční muzeum. POZNAŇ - večerní procházka na náměstí s překrásnou radnicí i atmosférou. Možnost večeře před odjezdem do ČR.

7. den

příjezd do Prahy v časných ranních hodinách na Moravu pak kolem poledne.

Cena obsahuje

4x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, 4x snídaně, 2x večeře, autobusovou dopravu a průvodcovské služby

Cena neobsahuje

vstupné do navštívených objektů včetně rezervace a poplatků za průvodce na některých polských památkách cca 300,- ZL
Příplatky: jednolůžkový pokoj 3.400,-Kč, komplexní cestovní pojištění 490,-Kč (osoby nad 15let), 350,-Kč (osoba do 15 let)

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38

Tento zájezd pořádá Amico travel, s.r.o. (IČO: 07615621)

Toruň
Toruň - Koperník
Gdynia
Poznaň
Klodava - solný důl
Žnin - úzkokolejka
Oporov - cihlový zámek
Gdaňsk
Gdaňsk
Westerplatte - památník
Bydgosz
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...

 

České Budějovice
+420 606 600 907
rezervace@quicktour.cz