icoKal
icoKal

Hotel Verdi - Lido di Jesolo 

2 děti do 5 let s polopenzí zdarma, doprava vlastní nebo autobusová

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj
7 990 Kč/osobu
Vybavení: balkon, fén, příslušenství, trezor na pokoji, TV/SAT, WiFi zdarma
bez dopravy
polopenze
Hotel
100 m od pláže

Popis ubytování

Čtyřpatrový hotel s rodinnou atmosférou se nachází v centrální zóně letoviska u náměstí Piazza Marina, cca 300 m od aquaparku Aqualandia. Soukromá pláž je vzdálená 80 m od hotelu, k dispozici plážový servis (slunečník + 2 lehátka). Přímo před hotelem vede promenáda, na které jsou obchody, restaurace, kavárny a bary, poblíž se nachází známé náměstí Piazza Aurora, kde se v sezoně pořádá mnoho různých zábavných představení. K vybavení hotelu patří recepce, restaurace vyhlášená bohatou benátskou kulinářskou tradicí, bar, příjemné venkovní posezení s možností občerstvení, místnost s TV/SAT, výtah, parkoviště. Zdarma půjčovna kol, WiFi, hrací koutek pro děti na terase před hotelem.

Ubytování: vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, SAT/TV (včetně ČT 24), sejf, fén, WiFi a balkon.

Stravování: polopenze – snídaně a večeře formou bufetu, možnost dokoupení plné penze v hlavní sezoně (obědy formou menu).

První a druhé dítě do 5 let na přistýlkách s polopenzí zdarma.

První a druhé dítě ve věku od 5 do 12 let se slevou 50% z ceny dospělého.

Cena obsahuje

7x ubytování, 7x polopenzi, klimatizaci, wi-fi, služby delegáta, zákonné pojištění CK, pobytovou taxu pro osoby starší 10 let

Cena neobsahuje

doprava autobusem 2.390,-Kč/osoba, pojištění léčebných výloh do zahraničí (možno sjednat v naší CK), plážový servis pro 2 osoby 360,-/pokoj/den, lze objednat i na kratší dobu než celý týden (možnost využít volné dny na výlety)

Tento zájezd pořádá Amico travel, s.r.o. (IČO: 07615621)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...

 

České Budějovice
+420 606 600 907
rezervace@quicktour.cz