icoKal
icoKal

Hotel Alla Rotonda - Lido di Jesolo 

dítě do 8 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA, doprava vlastní nebo autobusová

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj
8 990 Kč/osobu
Vybavení: balkon, klimatizace, příslušenství, telefon, trezor na pokoji, TV/SAT, WiFi zdarma
bez dopravy
polopenze
Hotel
100 m od pláže

Lido di Jesolo je jedním z největších a nejznámějších letovisek severního Jadranu. Pyšní se 15 kilometrů dlouhou pláží. Pláž každoročně bývá oceněna tzv. “Modrou vlajkou”, která je svědectvím o její čistotě i kvalitě služeb.  Právě proto, a také pro moderní výstavbu bývá letovisko nazýváno „italské Miami“. Moře je při vstupu mělké a jeho dno je pokryté hedvábně jemným pískem. Je tedy ideální pro malé děti. Větší děti i některé dospělé nadchne množství atrakcí, které se zde nachází. Najdete zde největší vodní park v celé Itálii – Caribe Bay (dříve Aqualandia). Park je pojatý v karibském stylu a nachází se zde nejvyšší vodní skluzavka na světě, divoká řeka i oddělené bazény pro děti do 12 let. Mezi další zajímavé atrakce patří park Tropicarium, který je ideální pro procházku. Množství zvířat Vás překvapí. Také lunapark Jesolandia si určitě nenechte ujít, nachází se zde 50 atrakcí zaměřených především na rodiny s dětmi. Svézt se můžete hned na několika různých horských dráhách, na lodičkách nebo můžete navštívit dům hrůzy. Výhled na letovisko můžete sledovat také z velkého ruského kola, které se nachází na náměstí Piazza Brescia a je v provozu od 17 do 24 hod. Na své si přijdou i sportovci. Na výběr je z vodních sportů, zahrát si zde můžete golf nebo tenis. Vyzkoušet můžete také motokárovou dráhu Pista Azzura. Lido di Jesolo přináší bohatý denní i noční život. Shopaholici budou nadšeni z nekonečné hlavní třídy plné obchodů a butiků, ocení jistě také nové moderní nákupní centrum Laguna. Každý týden se v Jesolu konají tradiční trhy.  Pokud dáváte před nákupy přednost kulturnímu vyžití, nepřijdete zkrátka. K návštěvě lákají divadla nebo muzeum přírodní historie. Gurmány nenechá jistě chladnými nepřeberná nabídka restaurací s čerstvými pokrmy z darů moře. Na výlet se odtud můžete vydat například do nádherných Benátek, které se od letoviska nachází pouze 21 kilometrů přes lagunu nebo 41 kilometrů po silnici.

Tipy na výlety:

  • Benátky a ostrovy
  • Caorle
  • Verona - aréna, Juliin balkón aj. (cca 100 km)
  • Treviso
  • středověké město Portogruaro (40 km)
  • římské vykopávky v Concordia Sagittaria (35 km)
  • Padova – bazilika S. Antonio a kaple Giotta (70 km)

Popis ubytování

Rodinný hotel se nachází v západní části Lido di Jesola, 60 m od soukromé pláže se sprchami a WC, klientům je k dispozici plážový servis (slunečník + 2 lehátka).K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, venkovní terasa s barem, výtah, parkoviště, WiFi zdarma, půjčovna kol a venkovní bazén s jacuzzi a lehátky.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek mají vlastní koupelnu s WC, telefon, balkón, SAT/TV, trezor, klimatizaci.

Dítě do 8 let na přistýlce s polopenzí zdarma.

Stravování: snídaně formou bufetu, večeře menu+ salátový bufet.

Jednolůžkový pokoj (za příplatek) je bez balkónu.

Cena obsahuje

7x ubytování, 7x polopenzi, klimatizaci, plážový servis, služby delegáta, zákonné pojištění CK

Cena neobsahuje

Fakultativní příplatky: doprava autobusem 2.390,-/osoba, pojištění léčebných výloh do zahraničí (možno sjednat v naší CK)
Služby placené na místě pobytu: povinné: hotel - pobytová taxa 1,3 Eur/noc/osoba nad 10 let, platí se max. 7 nocí;

Tento zájezd pořádá Amico travel, s.r.o. (IČO: 07615621)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...

 

České Budějovice
+420 606 600 907
rezervace@quicktour.cz