icoKal
icoKal

Penzion Ludmila - Rab se cvičením jógy 

cvičení s Hankou Noskovou

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
apartmán
10 600 Kč/osobu
studio 2+1
10 600 Kč/osobu
bez dopravy
Apartmán

Popis ubytování

Navštivte s námi oblíbené letovisko nazývané Perlou Jadranu - ostrov Rab. Ostrov se pyšní druhým největším počtem slunečního svitu ve Středomoří (2600 hodin ročně). Členité pobřeží s množstvím romantických zálivů láká ke koupání v blankytně modrém moři. Dominantou ostrova je starobylé město Rab s romantickými uličkami, obchůdky a kavárničkami. Je zde také zdravotnické zařízení.
Pension Ludmila se nachází na poloostrově Suha Punta, 5 km od města Rabu, cca 100 m od pláže Jelena a 150 m od pláží kolem hotelu Carolina. Pláže jsou přírodní - oblázkové, kamenné, místy písečné. Procházkou dojdete k dalším příjemným plážím na poloostrově Frkáň, kde je i FKK pláž.
Ubytování: 3 studia pro 2 os. s jednou ložnicí a koupelnou a 3 apartmány pro 4 os. se dvěma ložnicemi a koupelnami. Možnost přistýlky na dotaz. Dále apartmán pro 6 os., kde je navíc ložnice se dvěma rozkládacími gauči. Všechna studia i apartmány mají vybavenou kuchyni a balkón nebo terasu. Stravování: polopenze: snídaně – obložený talíř, pečivo, káva, čaj a mléko, večeře je dvou až tříchodová – polévka nebo salát, hlavní jídlo a dezert či ovoce (předem se lze domluvit na výběru jídla).

Sleva na polopenzi pro děti: dítě do 12 let – 1.800,- Kč, dítě do 3 let – 3.800,- Kč.
Platby: záloha do 14 dnů po sepsání smlouvy, doplatek 5 týdnů před cestou.
          

 

 

Cena obsahuje

7x ubytování za os. ve studiu či apartmánu, pobytovou taxu a polopenzi. Cena nezahrnuje komplexní cestovní pojištění – klienti si zajišťují vlastní pojištění.

Tento zájezd pořádá Lenka Krupková (IČO: 70518092)

Pension Ludmila
ukázka ubytování
ukázka ubytování
ukázka ubytování
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...

 

České Budějovice
+420 606 600 907
rezervace@quicktour.cz