icoKal
icoKal

Residence Doria II

bez dopravy
bez stravy
Rezidence
50 m od pláže

Popis ubytování

Zrekonstruovaný apartmánový dům s 27 apartmány leží přímo na pobřežní promenádě, 30 m od pláže, k restauracím a obchodům 300 m. Apartmány jsou nově vybaveny a většina má výhled na moře. Před objektem se nachází dětský park. Možnost parkování před domem a v okolí zdarma. Recepce otevřena 24 hodin denně, k dispozici zahrada, prádelna, sušárna, gril, půjčovna kol. TV a WiFi je součástí vybavení každého apartmánu. 

BILO pro 2-4 osoby: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby (jedno lůžko na pohovce, druhé vysunovací pod pohovkou, obě lůžka mají rozměr 80 x 190 cm), kuchyňský kout s místem pro stolování, koupelna se sprchou/WC, 1 či 2 balkóny (pokoje v přízemí mají zahrádku s posezením cca 5x8 m).

TRILO pro 4-6 osob: jedna ložnice s manželskou postelí, druhá menší ložnice buď s palandou či dvěma oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby (jedno lůžko na pohovce, druhé vysunovací pod pohovkou, obě lůžka mají rozměr 80 x 190 cm), kuchyňský kout s místem pro stolování, koupelna se sprchou s WC, 1 či 2 balkóny.

Na balkónech je stolek se židlemi k posezení. Klienti si berou vlastní ložní prádlo a ručníky. Pobyt je možný pouze s vlastní dopravou.

Pobyt s domácím mazlíčkem: 990,- Kč

Závěrečný úklid: 1.400,- Kč/apartmán

Plážový servis 65 EUR (slunečník a 2 lehátka).

Poznámka

Po příjezdu se skládá vratná kauce 100 EUR na apartmán

Cena obsahuje

7x ubytování v apartmánu

Cena neobsahuje

povinný závěrečný úklid 50 EUR/apartmán (platba na místě), cestovní pojištění, stravování, dopravu, plážový servis (slunečník a 2 lehátka) 55 EUR, pobyt s malým psem 35 €/týden

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Itálie - Porto Garibaldi - Residence Doria II
Itálie - Porto Garibaldi - Residence Doria II
Itálie - Porto Garibaldi - Residence Doria II
Itálie - Porto Garibaldi - Residence Doria II
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz