icoKal
icoKal

Lido Adriano

Lido Adriano se nachází pouze 8 km od historického města Ravenna v oblasti Emilia Romagna. Samotné Lido Adriano bylo založeno až v minulém století, a tak žádným historickým centrem neoplývá. Lido Adriano je ale jinak velmi rušné letovisko plné zábavy, obchodů, supermarketů, restaurací, barů a mnoho dalšího. Každé úterý se zde konají tradiční italské trhy. Pláž je vhodná i pro ty nejmenší návštěvníky – písčitá s pozvolným vstupem do moře. Podél pláže se nabízí restaurace, bary, dětská hřiště či hřiště pro míčové sporty jako je plážový tenis nebo volejbal. Lido Adriano a jeho okolí láká k výletům.

Zábavný park Mirabilandia vzdálený 10 km od Ravenny nabízí zábavu pro malé i velké po celý den. Pro milovníky historie doporučujeme výlet do Ravenny (bývalého hlavního města západořímské říše), kde se nachází 8 památek zapsaných na seznam UNESCO s nejznámnější bazilikou San Vitale. Celkově je Ravenna považována za hlavní město mozaiky v raně křesťanském umění. Další zajímavostí může být návštěva republiky San Marino, která je vzdálena 55 km nebo města Faenza, které je proslulé výrobou keramiky a nachází se zde Mezinárodní muzeum keramiky. Lido Adriano je příjemné místo pro rodinnou dovolenou. 

Proč zvolit Lido Adriano?

  • dovolená vhodná pro klienty všech generací, ale nejvíce pro rodiny s dětmi, pro které je zde spoustu atrakcí a zábavy
  • u komplexu Long Beach a residence Mosaico plážový servis v ceně
  • ideální výchozí bod na výlety za památkami do Ravenny, San Marina nebo do zábavného parku Mirabilandia

Zajímavá místa v okolí

San Marino - „Nejvznešenější republika ve státě Itálie“, jak se San Marinu říká byla založena v roce 301. San Marino se rozléhá na vysokém kopci o rozloze necelých 62 km2, kde se nacházejí 3 pevnosti, které nebyly nikdy dobity. Důvodem k návštěvě je několik kostelů na malých náměstíčkách, přes 10 muzeí a mnoho památek. Konají se zde různé akce, které Vás přenesou zpět do středověku. Kromě toho mnozí jistě slyšeli o Velké ceně Moto GP, která se jezdí v Misanu, což je část San Marina.

Mirabilandia - Velký zábavný park pro rodiče s dětmi. Najdete zde spoustu horských drah, kolotočů a dalších atrakcí. Pro děti je přichystána spousta menších kolotočů, naučných atrakcí a pro ty starší je tu strašidelný zámek a adrenalinové dráhy. Součástí parku je aquapark Mirabilandia beach s množstvím vodních atrakcí pro děti i dospělé. Odpočinout si můžete na umělé pláži s bílým pískem. Den plný zábavy Vás jistě osvobodí od běžných starostí a přenese vás do jiného světa. Ke každé celodenní vstupence máte možnost využít druhý den zcela zdarma!

Itálie - Lido Adriano
Itálie - Lido Adriano
Itálie - Lido Adriano
Itálie - Lido Adriano
Nebyly nalezeny žádné výsledky.

 

České Budějovice
+420 606 600 907
rezervace@quicktour.cz