icoKal
icoKal

Bibione: Tonin A&B

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
apartmán Typ B4
21 900 Kč/apartmán
Vybavení: klimatizace, příslušenství, terasa
bez dopravy
bez stravy
Rezidence
100 m od pláže

Bibione, jedno z nejoblíbenějších italských letovisek na pobřeží Jaderského moře mezi Terstem a Benátkami, je ideálním místem určeným k odpočinku. Pobyt u moře Vám zpestří možnosti vodních sportů, lunapark, diskotéky, trhy a výlety po okolí. Pro volný čas můžete využít golfová hřiště, tenisové kurty, možnost rybaření, plážové hry, pro cyklisty jsou připravené cyklostezky. Pláž je tvořena velmi jemným pískem a je vyhlášená díky pozvolnému vstupu do vody, ideální i pro malé děti. Místní agentury nabízí organizované výlety např. plavbu lodí podél Benátské laguny, Terst a Veronu.

PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA: v rámci pobytu máte již v ceně plážový servis (slunečník, lehátko, plážové křeslo).

ŠPAGETOVÁ PÁRTY: všichni hosté obdrží zdarma vstup na slavnost, která se koná v krásném zeleném prostředí s živou hudbou, tancem, špagetami, vínem a nápoji. Volný vstup platí pro celou rodinu a bude Vám předán v den příjezdu.

Popis ubytování

Apartmánový dům se nachází v centru města v části Bibione Spiaggia, 100 m od pláže. Budova má výtah, parkovací místa jsou zajištěna u domu.

Typ B4 pro 2-4 osob se skládá z ložnice s manželským lůžkem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s WC, klimatizace, velké terasy.

Pobyt s malým psem do 5 kg - 30 EUR na místě (nutno nahlásit předem v CK).

Cena obsahuje

pronájem celého apartmánu na 7 nocí, všechny spotřeby, plážový servis (1 slunečník, 1 lehátko, 1 plážová židle na apartmán)

Cena neobsahuje

dopravu autobusem, stravování, cestovní pojištění, závěrečný úklid (klienti si úklid provádějí sami); po příjezdu se skládá vratná kauce 100 EUR na apartmán

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Itálie - Bibione - Tonin A&B
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz