icoKal
icoKal

Jóga v Cupra Marittima (bus)

autobusem
bez stravy
Apartmán
100 m od pláže

Letovisko Cupra Marittima se nachází na Palmové riviéře, 8 km od města Benedetto del Tronto. Cupra má pěkné historické centrum, množství obchůdků, kaváren a restaurací. Najdete zde největší muzeum mušlí, opevněné městečko Murano z 9. století vás po pěší procházce odmění krásným panoramatickým pohledem do okolí.

Popis ubytování

Rezidence Delfini se nachází 100 m od moře, v blízkosti centra. Má recepci, výtah, ubytování v moderně zařízených apartmánech, ideální pro skupiny i rodiny. Velké společné prostory v přízemí jsou vhodné ke schůzkám i ke společnému programu, je zde možné také připojení WiFi. K relaxaci slouží bazén na střeše, odkud je hezký výhled. U bazénu i ve vodě lze cvičit.

Ubytování: apartmány bilo classic pro 3-4 osoby (2-lůžková ložnice + obývací pokoj s rozkládacím gaučem). Apartmány trilo classic pro 4-6 osob (dvě 2-lůžkové ložnice + obývací pokoj s rozkládacím gaučem). Všechny apartmány mají plně vybavený kuchyňský kout v obývacím pokoji (sporák, ledničku s mrazákem, nádobí), klimatizaci, SAT/TV, koupelnu s WC, pračku a balkón.

Stravování: vlastní; za příplatek lze zajistit večeře (předkrm, hlavní jídlo, voda) a italské snídaně (káva a croissant nebo koblih nebo pizza) – podávají se v restauraci Alta Marea na pláži (snídaně lze pojmout i jako svačinu při příchodu na pláž). Zvýhodněná cena platí při objednání jídla pro všechny či pro většinu skupiny.

V blízkosti rezidence se nacházejí obchůdky i supermarket, pizzerie, cukrárny a sportoviště, trampolíny, půjčovna kol (za 10 € na týden – lze se prostřídat). Po stezce podél moře jsou krásné projížďky, např. do malebného městečka Grotta Mare (4 km). Podél moře vede železnice, která prochází celou Palmovou riviérou. Vlak lze využít např. k cestě do San Benedetta, kde se 2x týdně pořádají trhy.

Pláže jsou písečné, s pozvolným vstupem do vody, volné i placené s plážovým servisem. Lehátka a slunečník za výhodnou cenu Vám zajistí na místě delegátka.

Cena obsahuje

7x ubytování v apartmánu, spotřebu vody, elektřiny a plynu, služby delegáta, dopravu busem

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, stravování, cvičení jógy (platí se lektorce), konečný úklid (platba na místě cca 40 € nebo lze domluvit vlastní). Při příjezdu se skládá vratná kauce 150 € za apartmán, která se vrací při ukončení pobytu a předání apartmánu.

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Jóga v Cupra Marittima (ilustrační foto)
© Dreamstime.com
Itálie - Cupra Maritima - Rezidence Delfini
Itálie - Cupra Maritima - Rezidence Delfini
Itálie - Cupra Maritima - Rezidence Delfini
Itálie - Cupra Maritima - Rezidence Delfini
Itálie - Cupra Maritima - Rezidence Delfini
Itálie - Cupra Maritima - Rezidence Delfini
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz