icoKal
icoKal

Dolomity se slevovou kartou - Adamello, Brenta, Presanella 

autobusem
polopenze
Hotel

Tento zájezd Vás zavede do západní části Dolomit, do okolí překrásně položeného horského střediska Madonna di Campiglio. Kdo sní o heroické, velkolepé kulise horské přírody, najde zde v Brentě naplnění svých snů. Do našeho zájezdu jsme vybrali pohádkově krásná území modřínů a luk na okraji skalnatých velikánů, výlety na vhodná vyhlídková místa, barevná jezera a malebná údolí. Ubytováni jsme v pěkném hotelu*** s nově vybudovaným bazénem. Místní slevová karta Vám pomůže ušetřit peníze za lanovky.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2. den

Lehká túra v Dolomitech kolem magického jezera Lago di Molveno ve východní části pohoří Brenta, nebo pěší výlet do malebného údolí Val delle Seghe k horské chatě Croz dell Altissimo. Přejezd na ubytování v údolí Val di Sole.

3. den

Vyhlášené středisko Madonna di Campiglio. Výlet pod mohutnými skalními věžemi skupiny Brenta. Cesta údolím pod Passo Groste krásnou jihotyrolskou přírodou kolem Monte Spinale (2.104 m) s fantastickými pohledy na Cima Brenta

4. den

Výlet do Národního parku Stelvio z městečka Pejo. Výjezd lanovkou do výšky až 2.800 m, turistika pod masivem hory Monte Vioz (3.645 m).

5. den

Výlet do oblasti Passo Tonale. Výjezd lanovkou na Passo Pressena (2.992 m), odtud pěšky podél jezera Lago di Monticello, sestup kolem masivu Monticello zpět na Passo Tonale nebo možnost sjet lanovkou.

6. den

Lanovkami z největšího střediska v údolí Val di Sole z Marillevy k vrcholu Monte Vigo (2.181 m). Krásná okružní cesta podél několika jezer a kolem masivu hory Mt. Zeledria (2.427 m) k chatě Pradalago a zpět kolem jezera Lago delle Malghette k lanovce nebo přímo dolů do Marillevy.

7. den

Výlet do čarokrásné skupiny Presanella, která se vypíná nad střediskem Madonna di Campiglio, výjezd lanovkou k horské chatě 5 Laghi (2.069 m) a dále pěšky po „cestě 5 jezer“ – např. Lago Lambin, Lago Serodoli, Lago Gelato, aj. Sjezd zpět lanovkou nebo sestup nádhernou horskou krajinou zpět do Madonny.

8. den

Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Poznámka

Hotel má vlastní bazén. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím.

Cena obsahuje

dopravu autobusem, 5 nocí v hotelu ***, 5x polopenzi, služby průvodce, slevovou kartu (v roce 2018 slevová karta zahrnovala zdarma využití lanovek 4., 5., a 6. den)

Cena neobsahuje

komlexní cestovní pojištění léčebných výloh a storna (280,- Kč/os.), vstupné do navštěvovaných objektů

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38

Tento zájezd pořádá Mayer + Crocus s.r.o. (IČO: 25622706)

Dolomity se slevovou kartou - Adamello, Brenta, Presanella
© CK Mayer Crocus
Dolomity se slevovou kartou - Adamello, Brenta, Presanella
© CK Mayer Crocus
Dolomity se slevovou kartou - Adamello, Brenta, Presanella
© CK Mayer Crocus
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz