icoKal
icoKal

Benátky

s jedním noclehem

autobusem
snídaně
Hotel

Město na laguně, rozkládající se na stovkách ostrůvků, město kanálů, paláců a mostů. Tak se dají Benátky nazvat a odlišit od naprosté většiny jiných míst světa. Jde o naprosto specifické město plné křivolakých uliček, malých náměstí i neuvěřitelně rozvětvené sítě vodních kanálů. Nechte se unést vlnami při projížďce „vaporettem“, přejděte přes most vzdechů a ztraťte se ve spletitých uličkách, abyste se pak znovu objevili u některého z překrásných obchůdků nebo tajemných zákoutí – jak totiž místní říkají, kdo se v Benátkách neztratil, jako by tam ani nebyl.

Program zájezdu

1. den

odjezd z ČR ve večerních hodinách

2. den

ráno příjezd do italského přístavu Punta Sabbione, do centra Benátek budeme pokračovat již na palubě vaporetta (menší lodě, která brázdí místní kanály). Čeká Vás pěší prohlídka města s průvodcem: Most vzdechů, Dóžecí palác, kostel Santa Maria della Salute, hlavní náměstí Piazza San Marco, dále k mostu Ponte Rialto a slavnému tržišti. Volný čas s možností projížďky po Canal Grande, návštěvy muzeí či galerií. Večer odjezd na ubytování nedaleko Benátek.

3. den

po snídani pojedeme opět vaporettem za poznáváním dalších ostrovů na laguně, nejprve menší ostrov Burano známý výrobou krajek, pestrobarevnými domy a poklidnou atmosférou, dále Murano, označovaný také jako „ostrov sklářů“, kde nesmíme opomenout návštěvu pravé sklářské dílny ani procházku k místnímu majáku. Večer odjezd zpět, noční přejezd Rakouskem.

4. den

návrat do ČR v ranních hodinách

Cena obsahuje

1 noc v hotelu, 1x snídani, dopravu autobusem, průvodce

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, vstupné do navštěvovaných objektů a lodě (cca 50 EUR), večeře za příplatek (cca 12 EUR – platba na místě)

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Itálie - Benátky - gondoly a v pozadí náměstí Sv. Marka
© Dreamstime.com
Itálie - Benátky - Canal Grande
© Dreamstime.com
Itálie - Benátky - Ponte Rialto
© Dreamstime.com
Itálie - Benátky - náměstí sv. Marka
© Dreamstime.com
Itálie - Benátky - zvonice na náměstí Sv. Marka
© Dreamstime.com
Itálie - Benátky - gondoly
© Dreamstime.com
Itálie - Benátky - gondoly
© Dreamstime.com
Itálie - Benátky - tajemná noční zákoutí
© Dreamstime.com
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz