icoKal
icoKal

Itálie - ostrov Albarella - ubytování ve vilách

bez dopravy
bez stravy
Vila

Popis ubytování

Soukromý ostrov Albarella leží v laguně cca 70 km jižně od Benátek. Jedná se o unikátní turistický projekt nabízející různé druhy ubytování, širokou škálu různých sportovních aktivit, stejně jako 3 km dlouhé soukromé písečné pláže jen pro "obyvatele" ostrova. Příroda na tomto ostrově je jedinečná, najdeme zde více než 2.000.000 stromů typických pro tyto středomořské oblasti a spoustu zvířat žijících v naprostém souladu s obyvateli ostrova. S pevninou je ostrov spojen 12 km dlouhou hrází, vstoupit na něj mohou pouze jeho obyvatelé. Na ostrově podporují ochranu životního prostředí, jako oficiální dopravní prostředek je na ostrově kolo, auta jsou zde zakázána. Kromě toho se můžete pohybovat na ostrovním vlaku, kolečkových bruslích… nebo vlastníma nohama. K ubytování je na ostrově k dispozici 400 apartmánů a vil a dva hotely.

Vybavení ostrova: recepce (08: 30-19: 00), parkoviště, sportovní přístav; nákupní centrum s obchody, kadeřnictví, optik a fotostore, noviny a tabák, parfumerie, supermarket, snackbar; tržiště "piazzetta mercato" s novinami a tabákem, stroj na výrobu cigaret, obchod s obuví a koženým obchodem, pekárna s mini supermarketem, obchod se sportovními potřebami, bar / kavárna, restaurace "La Barca", hřiště, diskotéka, garáž pro kola, obchod s rybami, ošetřovna první pomoci a lékař, servisní centrum s půjčovnou kol a golfových pomůcek, kongresové centrum, koncertní sál; kostel; minizoo s dětským hřištěm; sportovní centrum s bazénem, pláž, restaurace a pizzeria, panoramatická restaurace, samoobslužná restaurace, denní bar, plážová diskotéka, plážový bar, fotbalové hřiště, hřiště na volejbal, hřiště na basketbal, hřiště na tenis, boccia, minigolf, půjčovna šlapadel, herna; tenisové centrum; lukostřelba; 18 jamkový golfový klub "Albarella" 

Ubytování ve vilkách: pěkné, elegantní a moderně zařízené vilky (dvojvilky nebo trojvilky), vždy s vybaveným kuchyňským koutem, myčka na nádobí, sprcha+WC, TV/SAT, klimatizace, pračka, terasa s krbem, zahrádka nebo balkon, zahradní nábytek, většina vilek s bazénem, WiFi zdarma v blízkosti rybníka "Valle da Pesca" a sportovního centra "Centro Sportivo" nebo v zelené zóně.

Kategorie pokojů:

Vila V3: cca 80 m2, pro 4-6 osob, jednopodlažní nebo dvoupodlažní apartmán, obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem na spaní pro 2 osoby, 2 ložnice (jedna s manželskou postelí, jedna s palandou), jedna nebo dvě koupelny. Poloha: u rybníku "Valle da Pesca", zóna Verde.

Vila V4: cca 100 m2, pro 6-8 osob, jednopodlažní nebo dvoupodlažní apartmán, obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem na spaní pro 2 osoby, třemi ložnicemi (jedna s manželskou postelí, dvě se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou), dvě koupelny. Poloha: zóna Valle da Pesca, zóna Verde, zona Centro Sportivo

Vila s bazénem V4P: cca 100 m2, pro 6-8 osob, jednopodlažní nebo dvoupodlažní apartmán, obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem na spaní pro 2 osoby, třemi ložnicemi (jedna s manželskou postelí, dvě se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou), dvě koupelny, soukromý venkovní bazén. Poloha: zóna Valle da Pesca, zóna Verde, zóna Centro Sportivo.

Vila s bazénem V5P: cca 120 m2, pro 8-10 osob , jednopodlažní nebo dvoupodlažní apartmán, obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem na spaní pro 2 osoby, čtyřmi ložnicemi (dvě s manželskou postelí, dvě se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou), dvě koupelny, soukromý venkovní bazén. Poloha: zóna Verde.

Cena obsahuje

ubytování, 1x týdně výměna ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, animační program a večerní akce, přístup do bazénů ve sportovním centru "Centro Sportivo" (čtyři bazény, jeden z nich olympijský - 50 m) a v "Sporting Fiordi", malý ostrovní vlak "trenino", fotbal, volejbal a basketbal ve sportovním centru "Centro Sportivo", místní poplatky

Cena neobsahuje

doprava, strava, využití jiných zařízení na ostrově, komplexní cestovní pojištění a vše, co není uvedeno v cena obsahuje

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Itálie - ostrov Albarella
Itálie - ostrov Albarella
Itálie - ostrov Albarella
Itálie - ostrov Albarella
Itálie - ostrov Albarella
Itálie - ostrov Albarella
Itálie - ostrov Albarella
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz