icoKal
icoKal

Itálie - ostrov Albarella - ubytování v apartmánech

bez dopravy
bez stravy
Apartmán

Popis ubytování

Soukromý ostrov Albarella leží v laguně cca 70 km jižně od Benátek. Jedná se o unikátní turistický projekt nabízející různé druhy ubytování, širokou škálu různých sportovních aktivit, stejně jako 3 km dlouhé soukromé písečné pláže jen pro "obyvatele" ostrova. Příroda na tomto ostrově je jedinečná, najdeme zde více než 2.000.000 stromů typických pro tyto středomořské oblasti a spoustu zvířat žijících v naprostém souladu s obyvateli ostrova. S pevninou je ostrov spojen 12 km dlouhou hrází, vstoupit na něj mohou pouze jeho obyvatelé. Na ostrově podporují ochranu životního prostředí, jako oficiální dopravní prostředek je na ostrově kolo, auta jsou zde zakázána. Kromě toho se můžete pohybovat na ostrovním vlaku, kolečkových bruslích… nebo vlastníma nohama. K ubytování je na ostrově k dispozici 400 apartmánů a vil a dva hotely.

Vybavení ostrova: recepce (08:30-19:00), parkoviště, sportovní přístav; nákupní centrum s obchody, kadeřnictví, optik a fotostore, noviny a tabák, parfumerie, supermarket, snackbar; tržiště "piazzetta mercato" s novinami a tabákem, stroj na výrobu cigaret, obchod s obuví a koženým obchodem, pekárna s mini supermarketem, obchod se sportovními potřebami, bar / kavárna, restaurace "La Barca", hřiště, diskotéka, garáž pro kola, obchod s rybami, ošetřovna první pomoci a lékař, servisní centrum s půjčovnou kol a golfových pomůcek, kongresové centrum, koncertní sál; kostel; minizoo s dětským hřištěm; sportovní centrum s bazénem, pláž, restaurace a pizzeria, panoramatická restaurace, samoobslužná restaurace, denní bar, plážová diskotéka, plážový bar, fotbalové hřiště, hřiště na volejbal, hřiště na basketbal, hřiště na tenis, boccia, minigolf, půjčovna šlapadel, herna; tenisové centrum; lukostřelba; 18 jamkový golfový klub "Albarella" 

Ubytování v apartmánech: apartmány se nachází v řadových domcích v blízkosti pláže Capo Nord nebo v zóně Fiordi; WiFi ve venkovních prostorách (zdarma), apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, sprcha nebo vana+WC, TV/SAT, klimatizace, balkon/ terasa nebo zahrádka, zahradní nábytek

Kategorie pokojů:

Bilo A2: cca. 45 m2, pro 2-4 osoby; řadový dům, jednopodlažní nebo dvoupodlažní apartmán (přízemí nebo první patro s balkonem) s obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem a gaučem na spaní pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí; poloha: zóna Verde a Fiordi.

Trilo A3: cca. 70 m2, pro 4-6 osob; řadový dům, jednopodlažní nebo dvoupodlažní apartmán (přízemí nebo první patro s balkonem) s obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, dvě ložnice s manželskou postelí; poloha: zóna Verde a Fiordi.

Bilo S2: cca. 40 m2, pro 2-4 osoby, řadový 2patrový dům s obývacím pokojem s kuchyňským koutem a gaučem na spaní pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, sprcha / WC; poloha: "Fiordi" nebo v rezidenci Conchiglia.

Trilo S3: cca. 70 m2, pro 4-6 osob, řadový 2patrový dům s obývacím pokojem s kuchyňským koutem (některé s myčkou nádobí) a gaučem na spaní pro dvě osoby, dvě ložnice (jedna s manželskou postelí, jedna se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou), 2 sprchy / toaleta; poloha: "Fiordi" a v blízkosti pláže Capo Nord nebo v rezidenci Conchiglia.

Pro děti: miniclub (4-7 let) a junior klub (7-11) s animací ve sportovním centru "Centro Sportivo" v ceně.

Plážový servis: k dispozici na pláži set se dvěma lehátky a jedním slunečníkem (bezplatně v období 12.05. - 22.06.2019 a 31.08. - 15.09.2019.

Cena obsahuje

ubytování, 1x týdně výměna ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, animační program a večerní akce, přístup do bazénů ve sportovním centru "Centro Sportivo" (čtyři bazény, jeden z nich olympijský - 50 m) a v "Sporting Fiordi", malý ostrovní vlak "trenino", fotbal, volejbal a basketbal ve sportovním centru "Centro Sportivo", místní poplatky

Cena neobsahuje

doprava, strava, využití jiných zařízení na ostrově, komplexní cestovní pojištění a vše, co není uvedeno v cena obsahuje

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Itálie - ostrov Albarella
Itálie - ostrov Albarella
Itálie - ostrov Albarella
Itálie - ostrov Albarella
Itálie - ostrov Albarella
Itálie - ostrov Albarella
Itálie - ostrov Albarella
Itálie - ostrov Albarella
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz