icoKal
icoKal

Rozkvetlá krása Holandska

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj
7 290 Kč/osobu
Vybavení: příslušenství
autobusem
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den

odjezd z ČR ve večerních hodinách, noční přejezd SRN

2. den

ráno příjezd do Holandska – zastávka u bývalého královského paláce v Het Loo, který je známý pro svůj zámecký park. Dnešní muzeum, mapující historii královské rodiny, bylo až do roku 1975 jejím letním sídlem. Pokračujeme návštěvou Naardenu, města obklopeného hvězdicovitými hradbami a vodními příkopy, kde je pohřben J. A. Komenský, a kde si prohlédneme starobylé centrum popř. Komenského muzeum. Poté si prohlédneme městečka Enkhuizen a Hoorn, a chybět nebude zastávka u větrných mlýnů u Schermerhornu v oblasti Purmerendu.

3. den

po snídani navštívíme Keukenhof – prohlídka „Zahrady Evropy,“ nejkrásnějšího evropského květinového parku. Překrásné zahrady se rozkládají na ploše 32 ha, kde mimo jiné uvidíte 100 druhů tulipánů a nepřeberné množství jiných květin. Odkud se vydáme do města Delft, které proslavila výroba tradiční holandské modrobílé keramiky, tzv. delftské fajáns; navštívíme královskou porcelánku. Při procházce nevynecháme hlavní náměstí Markt s majestátní cihlovou stavbou kostela Nieuwe Kerk s mauzoleem Viléma Oranžského – vůdce boje za nizozemskou nezávislost. Následuje volný čas, kdy doporučujeme navštívit moderní Vermeer Centrum, ve kterém se poutavou formou dozvíte o životě a díle malíře Jana Vermeera (rodák z Delftu). Poslední zastávkou bude největší evropský přístav – Rotterdam, město originální moderní architektury: Erasmův most, unikátní kubické domy nebo 185 m vysoká vyhlídková věž Euromast. Návrat na ubytování.

4. den

po snídani odjezd do Amsterdamu, kde si prohlédneme jedno z muzeí: Muzeum Vincenta van Gogha nebo Rijksmuseum (největší a nejnavštěvovanější muzeum v Nizozemí s kolekcí nizozemských obrazů 15. - 17. století s nejslavnějším Rembrandtovým exponátem - Noční hlídkou), další možností je návštěva Domu Anny Frankové. S Amsterdamem se rozloučíme návštěvou plovoucího květinového trhu. V poledních hodinách odjezd do ČR. Návrat v pozdních večerních hodinách.

Cena obsahuje

2 noci v hotelu 1900 *** v Bergenu, 2x snídani, dopravu busem, průvodce

Cena neobsahuje

vstupné do navštěvovaných objektů, komplexní cestovní pojištění

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Rozkvetlá krása Holandska
© Dreamstime.com
Holandsko - Amsterdam - dům Anny Frankové
© NBTC Holland Media Bank
Holandsko - Amsterdam - rozkvetlá krása grachtů
© NBTC Holland Media Bank
Holandsko - Naarden
© NBTC Holland Media Bank
Holandsko - Amsterdam - romantická procházka kolem grachtů
© NBTC Holland Media Bank
Holandsko - Delfty
© Dreamstime.com
Holandsko - Keukenhof
© Dreamstime.com
Holandsko - Keukenhof
© Dreamstime.com
Holandsko - Keukenhof
© Dreamstime.com
Holandsko - Rotterdam
© Dreamstime.com
Holandsko
© Dreamstime.com
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz