icoKal
icoKal

Ostrov Hvar

Slunce a víno, moře a modré levandulové porosty charakterizují Hvar, ostrov v srdci Jadranu. Nechte se zlákat výjimečně slunným podnebím, svěží zelení, křišťálové čistou vodou a nevšední krásou přírody. Ostrov Hvar je místem s nejvíce slunečnými dny v roce v celém Chorvatsku. Proto se zde daří citrusům, olivám, fíkům i svatojánskému chlebu a vzduch je prostoupen vůní bylin. Nechte se okouzlit atmosférou romantického městečka Hvar nebo letoviska Jelsa. Právě v blízkosti Jelsy se nacházejí resort Fontana i hotel Hvar, kde Vám nabízíme ubytování pro Vaši dovolenou.

Možnosti výletů: vesnička Humac se starými vesnickými staveními dinárského typu, jeskyně Grapčeva Špilja, Zavala na jižním pobřeží (7km), Stari Grad – západně 10km, Pro pěkné koupání se navštěvují i vzdálenější zátoky východně od Jelsy - Prapratna, Mala Stiniva a další.

Délka pobytů: obvykle 7 nocí sobota-sobota, na vyžádání libovolný počet nocí, min. 3 noci. Pobyty v Jelse nabízíme pouze na vlastní dopravu (autem trajektem ze Splitu na Hvar nebo z Drveniku do Sučuraje) 

Chorvatsko - Hvar - Jelsa
Nebyly nalezeny žádné výsledky.

 

České Budějovice
+420 606 600 907
rezervace@quicktour.cz