icoKal
icoKal

Jóga na Rabu - Residence Suha Punta 

bez dopravy
polopenze
Rezidence
200 m od pláže

Navštivte s námi oblíbené letovisko nazývané Perlou Jadranu - ostrov Rab. Ostrov se pyšní druhým největším počtem slunečního svitu ve Středomoří (přibližně 2 600 hodin ročně). Dominantou ostrova je starobylé město Rab s romantickými uličkami a zákoutími, obchůdky, kavárničkami a cukrárnami. Na své si přijdou ti, kteří mají rádi členité pobřeží s množstvím romantických zákoutí a příležitostí ke koupání v blankytně modrém moři. Výlety lze sjednat na místě u delegáta  - plavba kolem ostrova s návštěvou ostrova Krk - letovisko Baška, výlety s koupáním aj.

Pro klienty se cvičením jógy zajišťujeme pobyty v letovisku Suha Punta, v borovém háji, v klidné části ostrova. Pláž je přírodní, oblázková, místy kamenná, místy s hrubším pískem, jsou zde sprchy. Procházkou dojdete i k jiným příjemným plážím či na FKK pláž. Město Rab je vzdálené 4,5 km, spojení je možné busem nebo lodním taxi.

Cvičení jógy: 2x denně (ráno a v podvečer) cca 60 minut - 2.200,- Kč (platí se přímo paní lektorce - Monice Chromcové). Možnost masaží (po domluvě na místě).

Popis ubytování

Residence Suha Punta ** je možnou variantou ubytování se polopenzí na Suha Puntě pro klienty, kterým více než velký hotel Eva vyhovuje menší ubytovací kapacita v přírodě. Jedná se o pokoje v řadových domcích umístěných za hotelem Eva, 200 m od přírodní pláže.

Ubytování: 2-lůžkové pokoje Superior 1/2 a pokoje s přistýlkou Superior 1/3. Pokoje jsou jednoduše zařízené, se sprchou a WC, SAT/TV, v přízemí teráska, v 1. patře propojený balkón. Na pokojích není klimatizace. Jednolůžkové pokoje nejsou v nabídce, pouze dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou Single use.

Stravování: v hotelu Eva - polopenze formou bufetu, nápoje k večeři zdarma.

Cena obsahuje

7x ubytování, 7x polopenzi (snídaně i večeře formou bufetových stolů včetně nápojů k večeři - nealko, pivo, víno), pobytovou taxu, služby delegáta.

Cena neobsahuje

dopravu, cestovní pojištění.

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

Jóga na Rabu
© Dreamstime.com
Chorvatsko - Rab - Suha Punta - Bungalovy Suha Punta
Chorvatsko - Rab - Suha Punta - Bungalovy Suha Punta
Chorvatsko - Rab - Suha Punta - Bungalovy Suha Punta - pokoj
Chorvatsko - Rab - Suha Punta - Bungalovy Suha Punta - terasa
Chorvatsko - Rab - Suha Punta - Bungalovy Suha Punta - umístění
Chorvatsko - Rab - Suha Punta - Bungalovy Suha Punta - letecký pohled
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz