icoKal
icoKal

Hotel Eva - Ladies program na Rabu (bus) 

program Čtyři rytmy ženy

autobusem
polopenze
Hotel
150 m od pláže

Ostrov Rab je nazývaný Perlou Jadranu a je na druhém místě v množství slunečního svitu ve Středomoří. Dominantou ostrova je starobylé městečko Rab s romantickými uličkami, obchůdky a kavárnami. Pobřeží je členité s množstvím malých plážiček a příležitostí ke koupání v tyrkysově modrém moři. Možnost lodních výletů. Pro klienty s programem je zajištěno ubytování v letovisku Suha Punta, v piniovém háji v klidné části ostrova. Pláž je přírodní, oblázková, místy s hrubším pískem, nedaleko je FKK. Město Rab je vzdálené 4,5 km, spojení busem nebo lodním taxi.

Program ČTYŘI RYTMY ŽENY:

Prožitkový tanec pro ženy (i úplné začátečnice), ranní cvičení u moře, meditace, masáže a povídání na téma „Cyklická žena“ s Álou Vachuškovou, lektorkou Loona Dance a masérkou. Pohyb a hlas - hlasová dílna s Ivankou Rea, zpěvačkou a  muzikoterapeutkou. Dílna je vedená hravou formou a je vhodná pro každého, kdo chce objevit nové možnosti svého hlasu a sebevyjádření. Zúčastnit se mohou i starší děti.

Více na: www.ala-loona.cz a www.ivanarea.cz

Uvedená cena platí při zaplacení zájezdu do 15.03.2020!

Popis ubytování

Hotel se těší po mnoho let největší oblibě u našich klientů. Nachází se v borovém háji v klidné části ostrova v letovisku Suha Punta, 150 m od přírodní pláže v menší zátoce. Pláž je oblázková, místy kamenná, místy s hrubším pískem, k dispozici jsou sprchy. V přilehlých zátokách najdete všechny druhy pláží i soukromí, v blízkosti je FKK pláž.

Pobyty jsou vhodné pro méně náročné klienty, kteří hledají nerušený odpočinek a procházky uprostřed krásné přírody. Městečko Rab je vzdálené 4,5 km, pro dopravu lze využít lodní taxi, místní autobus nebo taxi bus.

Vybavení hotelu  zábava a sportovní vyžití: hotel svým návštěvníkům nabízí klimatizovanou restauraci, aperitiv bar, televizní místnost, minimarket, v blízkosti se nacházejí tenisové kurty, hřiště na beachvolejbal, lesní trekingová stezka. WiFi ve společných prostorách v přízemí hotelu zdarma. Parkování u hotelu je zdarma. Je možný pobyt s domácímí mazlíčky (pouze při vlastní dopravě).

Ubytování: 2-lůžkové pokoje Superior s možností jedné přistýlky a rodinné pokoje Standard Family se 2 přistýlkami (může být palanda). Každý pokoj má balkón a koupelnu s WC. Za příplatek lze zajistit výhled na moře. Na pokojích není klimatizace.

Stravování: polopenze formou bufetu, nápoje k večeři zdarma.

Pobyt se psem (pouze vlastní dopravou) na vyžádání - na místě se platí 10 EUR / den.

Poznámka

Uvedená cena platí při zaplacení zájezdu do 15.03.2020!

Cena obsahuje

7 nocí v hotelu, 7x polopenzi (snídaně i večeře formou bufetových stolů včetně nápojů k večeři - nealko, pivo, víno), pobytovou taxu, služby delegáta, dopravu busem, program Čtyři rytmy žen

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Ostrov Rab - Ladies program
© Dreamstime.com
Ostrov Rab - Ladies program
© Dreamstime.com
Chorvatsko - Rab - letecký pohled na hotel Eva
Chorvatsko - Rab - Hotel Eva
Chorvatsko - Rab - vchod do hotelu Eva
Chorvatsko - Rab - Hotel Eva - pokoj
Chorvatsko - Rab - Hotel Eva - restaurace
Chorvatsko - Rab - Pohled z balkónu hotelu Eva
Chorvatsko - Rab - Pláž u hotelu Eva
Chorvatsko - Rab - Pláž u hotelu Eva
Chorvatsko - Rab - Pláž u hotelu Eva
Chorvatsko - Rab - Pláž u hotelu Eva
Chorvatsko - Rab - Pláž u hotelu Eva
Chorvatsko - Rab - Promenáda u hotelu Eva
Chorvatsko - Rab - Tenisový kurt u hotelu Eva
Chorvatsko - Rab - Hotel Eva
  • parkoviště zdarma
  • restaurace
  • výtah
  • WiFi ve veřejných prostorách za poplatek
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz