icoKal
icoKal

Hotel Lišanj (bus) 

autobusem
polopenze
Hotel
na pláži

Popis ubytování

Hotel Lišanj se nachází 200 m od centra letoviska, kam je možné se dostat během pár minut po pěší zóně. Skládá se z původní lázeňské budovy a později přistavěné novější části. K vybavení hotelu patří restaurace, aperitiv bar, venkovní bazén s mořskou vodou, restaurace a bar na pláži, dětský koutek a brouzdaliště, v hlavní sezóně animační program pro děti i dospělé. Parkování zdarma. Za poplatek: WiFi na recepci, finská sauna, masáže, fitness, tenisové kurty, multifunkční hřiště na volejbal, fotbal či basketbal, minigolf, stolní tenis, vodní sporty na pláži, sprcha na pláži.

Pláže: hotel leží přímo na břehu moře, kolem něhož se vine 2 km dlouhá promenáda, po celé délce je několik typů pláží - betonové, oblázkové a částečně i písečné. Vstup do vody je pozvolný, navíc je na dně částečně navezen písek. Lehátka a slunečníky se půjčují za poplatek, také lze využít nabídky vodních sportů.

Ubytování: nabízíme hotelové pokoje v nové části hotelu a pro sezónu 2017 nově apartmány v lázeňské části hotelu. Pokoje pro 2, 3 nebo 4 osoby v nové části hotelu jsou standardně zařízené, k dispozici jsou 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky formou rozkládacího nebo pevného lůžka (zde je možné ubytovat i 2. dítě do 6 let bez nároku na lůžko) a 2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek formou palandy. Mají většinou výhled na moře, mohou být ale situovány i na odvrácenou stranu od moře. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC, SAT/TV a balkón s posezením.

Apartmán 4 – apartmány pro 4 osoby jsou umístěny ve 3. patře (toto patro není přístupné výtahem). 2 místnosti: ložnice s dvoulůžkem a druhá místnost s palandou, kuchyňský kout, koupelna s WC, klimatizace, některé s přímým výhledem na moře. Ideální pro 2 dospělé a 2 děti.

Apartmán 5 - prostorný apartmán pro 4-5 osob je umístěn ve 2. patře. 2 místnosti: ložnice s dvoulůžkem a druhá méstnost se 3 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna s WC, balkón s výhledem na moře. Ideální pro větší rodiny (2 dosp. a 3 děti). Není zde klimatizace.

Stravování: polopenze formou švédských stolů, možnost dokoupení nápojů k večeři za 2,5 €/osoba a den (platba na místě)

 

Cena obsahuje

7x ubytování, 7x polopenzi formou bufetových stolů, pobytovou taxu, služby delegáta, dopravu busem

Cena neobsahuje

cestovní pojištění

Tento zájezd pořádá JANETA s.r.o. (IČO: 26017083)

Chorvatsko - Novi Vinodolski - Hotel Lišanj
Chorvatsko - Novi Vinodolski - Hotel Lišanj
Chorvatsko - Novi Vinodolski - Hotel Lišanj
Chorvatsko - Novi Vinodolski - Hotel Lišanj
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz