icoKal
icoKal

Hotelový komplex Uvala Scott

bez dopravy
polopenze
Hotel
200 m od pláže

Popis ubytování

Hotelový komplex Uvala Scott se nachází na severu Chorvatska, 20 km od Rijeky v zátoce Dubno, 1 km od Kraljevice, ve vzdálenosti do 200 m od moře. Tato zátoka přilákala svojí krásou anglického šlechtice Alexandra Scotta a zalíbila se mu natolik, že ji začátkem 19. století zakoupil. Pobýval zde až do smrti v roce 1860. Úpravou jeho někdejšího rodinného domu vznikla dnes speciální restaurace, kde se podávají speciality přímořské kuchyně.

Pláže jsou betonové s přímým vstupem do moře. Dětská část je písčitá s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Hostům je k dispozici klimatizovaná centrální restaurace, taverna grill-pizzerie, konoba, klimatizovaný café-bar, směnárna, mini-market, obchod se suvenýry, místnost s kulečníkem, sauna, disco-club, taverna s živou hudbou, WiFi připojení je po celém areálu. Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, minigolf, vodní sporty a další.

V tomto hotelovém komplexu nabízíme pokoje typu Superior, 2-lůžkové s možností přistýlky a 1-lůžkové. Mají klimatizaci, SAT/TV, lednici, balkon.

Cena obsahuje

7x ubytování, 7x polopenzi formou bufetu a pobytovou taxu.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, 7x oběd, pobyt se psem 6 EUR/den (platba na místě), autobusová doprava.

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz