icoKal
icoKal

Hotel Zagreb s all inclusive 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj mořská strana
12 790 Kč/osobu
Vybavení: balkon, klimatizace, lednička, příslušenství, TV
bez dopravy
all inclusive
Hotel
na pláži

Popis ubytování

Příjemný Hotel Zagreb leží přímo na břehu moře a cca 300 m od centra města. Pláže jsou oblázkové i betonové, atrakcí je uměle vytvořený bazén přímo v moři, procházkou lze dojít i na další oblázkovou pláž. K vybavení hotelu patří recepce, živá hudba v době 1. 7.- 5.9., animace pro dospělé i děti 27.6. - 29.8., 1 x 60 minut sauna pro dospělé os. zdarma, sleva 25 % na wellness služby, fitness centrum, vnitřní i venkovní bazén, pára, klimatizovaná restaurace, lobby bar, bar u bazénu, herní sál s kulečníkovými stoly, stolní hokej a fotbal a další hry, směnárna, výtah, parkoviště (za poplatek), minigolf, stolní tenis, tenisové kurty, hřiště pro míčové hry, vodní sporty.

Ubytování: 2-lůžkové pokoje s možností 1 - 2 přistýlek (možnost ubytování 3. dítěte do 6 let bez nároku na lůžko) jsou orientovány na mořskou stranu, mají TV, klimatizaci, ledničku, vlastní sociální zařízení a balkon. Pokoje superior jsou prostornější, s možností až 3 přistýlek (možnost ubytování 3. nebo 4. dítěte do 6 let bez nároku na lůžko) a s výhledem na moře, mají TV, klimatizaci, ledničku, WiFi zdarma, vlastní sociální zařízení a balkon (cena superior pokojů je na vyžádání).

Stravování: polopenze formou bufetu, v ceně je neomezená konzumace nápojů k večeři (voda, pivo, víno, džus, cola atd.), možnost dokoupení all inclusive - zahrnuje oběd formou bufetu vč. nápojů a zmrzliny, nápoje (pivo, víno, brandy, vodka, džus, cola, fanta, voda, káva atd.) a drobné občerstvení v baru mezi 11:00 – 21:30 hod., nápoje (pivo, cola, fanta, voda) u bazénu mezi 10:00 – 19:00 hod.

Autobusová doprava za příplatek 2.390,-Kč na osobu - Nástupní místa: Praha, Plzeň, Kladno, Liberec, Mladá Boleslav, Benešov, Votice, Dobříš, Tábor, Písek, Příbram, Strakonice, České Budějovice, Kaplice, Český Krumlov, Chomutov, Olomouc, Ostrava, Brno, Prostějov, Přerov, Hodonín, Vyškov, Zlín (další nástupní místa na dotaz v CK).

Povinný poplatek na místě: pobytová taxa 1,40 EUR/dospělá os./noc, děti od 12 do 18 let 0,70 EUR/noc, děti do 12 let taxu neplatí.

Poznámka

Ceny za pobyt v prostornějších pokojích superior na vyžádání v CK.

Cena obsahuje

7x ubytování, 7x all inclusive, klimatizaci, služby delegáta

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění (260,- Kč/os./pobyt), parkování 3 EUR/den, doprava autobusem

Tento zájezd pořádá Amico travel s. r. o. (IČO: 07615621)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz