icoKal
icoKal

Hotel Zagreb - Karlobag 

dítě do 13 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj mořská strana
9 790 Kč/osobu
Vybavení: balkon, klimatizace, lednička, příslušenství, TV
bez dopravy
polopenze
Hotel
na pláži

Popis ubytování

Příjemný Hotel Zagreb leží přímo na břehu moře a cca 300 m od centra města. Pláže jsou oblázkové i betonové, atrakcí je uměle vytvořený bazén přímo v moři, procházkou lze dojít i na další oblázkovou pláž. K vybavení hotelu patří recepce, živá hudba v době 1. 7.- 5.9., animace pro dospělé i děti 26.6. - 28.8., 1 x 60 minut sauna pro dospělé os. zdarma, sleva 25 % na wellness služby, fitness centrum, vnitřní i venkovní bazén, pára, klimatizovaná restaurace, lobby bar, bar u bazénu, herní sál s kulečníkovými stoly, stolní hokej a fotbal a další hry, směnárna, výtah, parkoviště (za poplatek), minigolf, stolní tenis, tenisové kurty, hřiště pro míčové hry, vodní sporty.

Ubytování: 2-lůžkové pokoje s možností 1 - 2 přistýlek (možnost ubytování 3. dítěte do 6 let bez nároku na lůžko) jsou orientovány na mořskou stranu, mají TV, klimatizaci, ledničku, vlastní sociální zařízení a balkon. Pokoje superior jsou prostornější, s možností až 3 přistýlek (možnost ubytování 3. nebo 4. dítěte do 6 let bez nároku na lůžko) a s výhledem na moře, mají TV, klimatizaci, ledničku, WiFi zdarma, vlastní sociální zařízení a balkon (cena superior pokojů je na vyžádání).

Stravování: polopenze formou bufetu, v ceně je neomezená konzumace nápojů k večeři (voda, pivo, víno, džus, cola atd.), možnost dokoupení all inclusive - zahrnuje oběd formou bufetu vč. nápojů a zmrzliny, nápoje (pivo, víno, brandy, vodka, džus, cola, fanta, voda, káva atd.) a drobné občerstvení v baru mezi 11:00 – 21:30 hod., nápoje (pivo, cola, fanta, voda) u bazénu mezi 10:00 – 19:00 hod.

Poznámka

Ceny za pobyt v prostornějších pokojích superior na vyžádání v CK. Nástupní místa pro autobusovou dopravu: Plzeň, Strakonice, Praha, Příbram, Blatná, Písek, Benešov, Tábor, České Budějovice, Kaplice, Brno

Cena obsahuje

7x ubytování, 7x polopenzi (vč. nápojů), klimatizaci, služby delegáta

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, parkování 3 EUR/den, doprava autobusem, pobytovou taxu (1,4 €/dospělá os./noc, 0,7 €/dítě 12-18 let/noc, děti do 12 let taxu neplatí)

Tento zájezd pořádá Amico travel s. r. o. (IČO: 07615621)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...

 

České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz