icoKal
icoKal

Depandance Pinia - Karlobag

dítě do 13 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA

bez dopravy
polopenze
Depandance
na pláži

Popis ubytování

Depandance Pinia je vzdálena pouze cca 50 m od hotelu Zagreb, pláž se nachází přímo pod depandancí, betonová a oblázková. Hosté mohou využívat veškeré služby hotelu Zagreb.

Ubytování: 2-lůžkové pokoje s možností 1 - 2 přistýlek (možnost ubytování 1. dítěte do 13 let bez nároku na lůžko nebo 2. nebo 3. dítěte do 6 let bez nároku na lůžko) jsou orientovány na mořskou stranu a mají vždy TV, klimatizaci, ledničku, vlastní sociální zařízení a francouzské okno nebo terasu.

Stravování: polopenze formou bufetu v hotelu Zagreb, v ceně je neomezená konzumace nápojů k večeři (voda, pivo, víno, džus, cola atd.), možnost dokoupení all inclusive (na dotaz v CK)

Poznámka

Ceny za pobyt v prostornějších pokojích superior na vyžádání v CK. Nástupní místa pro autobusovou dopravu: Plzeň, Strakonice, Praha, Příbram, Blatná, Písek, Benešov, Tábor, České Budějovice, Kaplice, Brno

Cena obsahuje

7x ubytování, 7x polopenzi, klimatizaci, služby delegáta

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, parkování 3 EUR/den, doprava autobusem, pobytovou taxu (1,4 €/dospělá os./noc, 0,7 €/dítě 12-18 let/noc, děti do 12 let taxu neplatí)

Tento zájezd pořádá Amico travel, s.r.o. (IČO: 07615621)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...

 

České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz