icoKal
icoKal

Hotel Riviera 

bez dopravy
polopenze
Hotel
na pláži

Popis ubytování

Hotel Riviera se nachází v klidné části letoviska, 10 m od pláže s betonovými platy, oddělené pobřežní promenádou, zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek. Krátkou procházkou se dostanete na oblázkovou pláž. U přístavu je možnost zapůjčení šlapadel, jízdy na kruhu či padáku. K vybavení hotelu patří restaurace, terasa, recepce, TV koutek, bar, pizzerie, parkování zdarma.

Ubytování: nově vybavené 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV, WiFi zdarma.

Stravování: polopenze - snídaně formou bufetu s nápoji v ceně, večeře – výběr většinou ze 3 hlavních jídel (maso, rybí speciality) a 3 příloh, saláty, dezerty. Nápoje k večeři za příplatek 1 EUR/osoba/den, platba na místě (0,2 l vína nebo džusu nebo 0,3 l piva), možnost dokoupení plné penze (výběr z 2 menu).

Autobusová doprava za příplatek: 2.150,- Kč/osoba (nástupní místa: Praha, Plzeň, Kladno, Liberec, Mladá Boleslav, Benešov, Votice, Dobříš, Tábor, Písek, Příbram, Strakonice, České Budějovice, Kaplice, Český Krumlov, Chomutov, Olomouc, Ostrava, Brno, Prostějov, Přerov, Hodonín, Vyškov, Zlín další nástupní místa na dotaz v CK).

Povinný poplatek na místě: pobytová taxa cca 1 EUR/dospělá os./noc, děti od 12 do 18 let cca 0,50 EUR/noc, děti do 12 let taxu neplatí.

Cena obsahuje

7 x ubytování, 7x polopenzi, klimatizaci, služby delegáta.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, doprava autobusem, 1-lůžkový pokoj za příplatek 50%, plná penze.

Tento zájezd pořádá JANETA s.r.o. (IČO: 26017083)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz