icoKal
icoKal

Resort Dalmácie - Zaostrog - vlastní doprava 

pobyt s vlastní dopravou

bez dopravy
Bungalovy

pobyt s vlastní dopravou

Popis ubytování

Nachází se 35 km jižně od Makarské, naproti ostrovu Hvar. 150 m od centra letoviska Zaostrog. V areálu je borovicový háj a dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody. Klienti zde mají veškeré zázemí pro spokojenou dovolenou.

Ubytování: Patrové pavilony - dvoulůžkové pokoje s možností 1 - 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení WC, sprcha, klimatizace TV/SAT

Stravování: snídaně bufet, večeře - výběr ze 2 jídel, saláty a dezerty bufetem.

 

Program: odjezd v pátek z ČR, noční přejezd Rakouska a Slovinska, příjezd do letoviska dopoledne, ubytování v odpoledních hodinách. Neděle – pátek volný program. Ukončení pobytu další sobotu dopoledne, odjezd večer stejnou trasou do ČR, příjezd v dopoledních hodinách.

Nástupní místa pro zájemce o autobusovou dopravu: Rakovník, Praha, Benešov, Votice, Tábor, Č. Budějovice, Kaplice, D. Dvořiště (další místa z ČR: Plzeň, Pardubice, Hradec Králové, Jihlava (Pávov), Brno, Mikulov- za příplatek)


Během pobytu doporučujeme navštívit blízkou Makarskou nebo jiná blízká letoviska např. Gradac a Drvenik na pevnině. Na ostrově Hvar (trajekt z Drveniku) doporučujeme se podívat do starobylé Jelsy, Starigradu nebo stejnojmenného městečka Hvaru s městskou pevností Španjola nad městem. Oblíbené jsou polodenní nebo celodenní plavby po moři (fishpicknik) atd.

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38
 

Tento zájezd pořádá Cestovní agentura Lenka Krupková (IČO: 70518092)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...

 

České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz