icoKal
icoKal

Vila Radič - týdenní pobyty (bus) 

autobusem
polopenze
Hotel
50 m od pláže

 

Tento zájezd je autobusem! Chcete-li jet vlastní dopravou, klikněte zde

Popis ubytování

Vila Radič nabízí ubytování v pokojích s polopenzí a v 1 apartmánu pro 3-4 osoby s vlastním stravováním. Ubytování je vhodné i pro skupiny. Pro výhodné ceny a možnost prodloužených pobytů na 10-11 nocí bývá Vila Radič nejprodávanější kapacitou.

Nachází se 3 km od města Orebiče v letovisku Perna na poloostrově Pelješac naproti starobylé Korčule, rodišti legendárního Marka Pola. Vzdálenost od moře 50 m – zde jsou menší pláže, klienti využívají hlavně koupání u hotelového komplexu Komodor (vzdálenost 200 – 300 m), kde je delší oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody a krásným výhledem na Korčulu, lemovaná bohatou zelení. Je to vhodné místo pro surfování, v blízkosti Komodoru je surfařská základna s možností výuky. Z mola u hotelu Komodor také vyplouvají lodě na Korčulu a na lodní výlety.

Vybavení: vila je třípatrová, má bezplatné připojení WiFi. Součástí komplexu je restaurace v přízemí vedlejšího objektu – stravují se zde jen klienti Vily Radič. Na obědy si lze zajít do restaurace Vrgorac (50 m) nebo ke Komodoru, obchod je 500 m. Parkování u vily zdarma. Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování: jednoduše zařízené 2-lůžkové pokoje (francouzské lůžko nebo 2 samostatná lůžka), možnost 1 přistýlky, balkón, sprcha a WC. Ve 3. patře jsou také dva 4-lůžkové pokoje se dvěma francouzskými lůžky, balkónem, sprchou a WC - tyto pokoje jsou poměrně malé, pro rodinu s většími dětmi jsou vhodnější dva 2-lůžkové pokoje vedle sebe, neboť sleva na dítě je stejná na lůžku i na přistýlce. Doporučujeme za malý příplatek pokoje s krásným výhledem na moře ve 2. a 3. patře. Vila není klimatizovaná.

Stravování formou polopenze (snídaně rozšířené kontinentální a večeře jednotné – 3 chodové menu).

Ve Vile Radič nabízíme také apartmán Adriatic pro 3-4 osoby. Nachází se ve 2. patře s výhledem na hory. Má 2 místnosti – ložnici se 2 lůžky a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby a kuchyňským koutem, koupelnu se sprchou a WC, balkón. Stravování vlastní. Domácí zvířata nejsou povolena.

Poznámka

Ve vile Radič nezajišťuje CK Quicktour delegátské služby!

Cena obsahuje

ubytování, polopenzi (snídaně rozšířená kontinentální - čaj, káva, pečivo, salám, sýr, máslo, džem, jogurt, müsli a večeře jednotná - polévka, hlavní jídlo, salát, ovoce jako dezert), dopravu busem, pobytovou taxu

Cena neobsahuje

cestovní pojištění

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

Chorvatsko - Jižní Dalmácie - Orebič - Vila Radič - pohled od moře
Chorvatsko - Jižní Dalmácie - Orebič - Vila Radič - pohled od moře
web vily Radič (http://www.vilaradic.com/rezervacije.html)
Chorvatsko - Jižní Dalmácie - Orebič - Vila Radič - pohled zblízka
Chorvatsko - Jižní Dalmácie - Orebič - Vila Radič - pohled z balkonu
Chorvatsko - Jižní Dalmácie - Orebič - Vila Radič - hotelový pokoj
Chorvatsko - Jižní Dalmácie - Orebič - Vila Radič - pláž u hotelu Komodor
Chorvatsko - Jižní Dalmácie - Orebič - Vila Radič - pláž u Vily
Chorvatsko - Jižní Dalmácie - Orebič - Vila Radič - pohled na moře
web Vily Radič (http://www.vilaradic.com/rezervacije.html)
  • restaurace
  • parkoviště zdarma
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz