icoKal
icoKal

Hotel Orsan (bus) 

autobusem
all inclusive light
Hotel
na pláži
Tento zájezd je autobusem! Chcete-li jet vlastní dopravou, klikněte zde

Popis ubytování

Příjemný hotel situovaný na krásné a klidné pláži ve stínu pínií a zároveň pouhých 800 m do centra města, kam se dostanete po krásné přímořské promenádě. Z hotelu se nabízí krásné pohledy na nedaleký ostrov Korčula a další malé ostrůvky. Díky skvělé kombinaci výborné lokality a příznivé ceny si užijete krásnou dovolenou v hotelu, do kterého se budete rádi vracet.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, aperitiv bar s venkovní terasou, bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky (omezené množství) zdarma, WiFi zdarma ve společných prostorách hotelu. Parkování za hotelem zdarma. Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování: nabízíme 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky strana park nebo za příplatek mořská strana, dále rodinné pokoje Family 2+2), za příplatek rovněž mořská strana. Všechny pokoje mají balkón, koupelnu s WC, klimatizaci, SAT/TV a WiFi.

Stravování: formou all inclusive light (snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně vybraných nápojů: červené a bílé víno, pivo a perlivé a neperlivé nealko nápoje). 

Vícelůžkové pokoje pro ubytování se dvěma dětmi na dotaz v CK. Na vyžádání zajistíme i jiné nástupní dny a kratší pobyty - pouze vlastní dopravou!

Cena obsahuje

7* nocí v hotelu, 7* all inclusive light, dopravu busem, pobytovou taxu, služby delegáta

Cena neobsahuje

cestovní pojištění

Tento zájezd pořádá Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

Chorvatsko - Jižní Dalmácie - Orebič - Hotel Orsan
Chorvatsko - Jižní Dalmácie - Orebič - Hotel Orsan
Chorvatsko - Jižní Dalmácie - Orebič - Hotel Orsan
Chorvatsko - Jižní Dalmácie - Orebič - Hotel Orsan
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz