icoKal
icoKal

Hotel Bellevue (depandance, bus)  

autobusem
polopenze
Depandance

 

Tento zájezd je autobusem! Chcete-li jet vlastní dopravou, klikněte zde

Popis ubytování

Celý hotelový komplex se skládá z hotelu Bellevue a depandancí Bellevue, který byl v roce 2016 nově zrekonstruován, uspokojí i náročné klienty. Leží uprostřed borovicového háje, přímo u moře, 15 min pěší chůze po pobřežní promenádě od centra Orebiče. 30 m od hotelu a 150–200 m od depandancí jsou menší oblázkové pláže, s pozvolným vstupem do vody a místy s písčitým dnem.Koupání je vhodné i pro malé děti.

K vybavení komplexu patří: hlavní hotel s recepcí, klimatizovaná restaurace, aperitiv bar s venkovní terasou, bazén se sladkou vodou pro dospělé a pro děti, lehátka a slunečníky (omezené množství) zdarma, internetový koutek a WiFi zdarma. Parkování za hotelem zdarma.

Sport a zábava: čtyři tenisové kurty s večerním osvětlením, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal a bowling, dětské hřiště, animační programy pro děti i dospělé, vodní sporty. Na pláži půjčovna lehátek a slunečníků, surfů, člunů a kol (za poplatek). Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování v depandancích umístěných v borovém lese nad hlavní budovou ve 4 pavilonech 50-200 m od moře. Jsou zde 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky (může být rozkládací křeslo) a rodinné pokoje 2+2, oba typy s balkónem mořská strana (nezaručuje plný výhled na moře). Všechny pokoje mají koupelnu s WC, klimatizaci, SAT/TV, WiFi.

Stravování: formou polopenze (snídaně a večeře formou bufetu, nápoj k večeři – pivo, víno, nealko) nebo all inclusive light (snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během oběda a večeře čepované nápoje – pivo, víno, voda a nealko).

Cena obsahuje

7x ubytování, 7x polopenzi, dopravu autobusem, pobytovou taxu, služby delegáta.

Cena neobsahuje

cestovní pojištění, příplatek za jednolůžkový pokoj.

Tento zájezd pořádá Globtour Group a.s. (IČO: 35894172)

Chorvatsko - Orebič - Hotel Bellevue - bazén
Chorvatsko - Orebič - Depandance Bellevue
Chorvatsko - Orebič - Hotel Bellevue - bazén
Chorvatsko - Orebič - Bellevue
Chorvatsko - Orebič - Trstenica pláž
Chorvatsko - Orebič - pláž u hotelu Bellevue
  • bazén venkovní
  • restaurace
  • bar
  • tenisové kurty
  • parkoviště zdarma
  • dětské hřiště
  • WiFi ve veřejných prostorách zdarma
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz