icoKal
icoKal

Villa Astra

bez dopravy
bez stravy
Vila

Popis ubytování

V upraveném lesoparku jsou umístněny v jednoposchoďových domečcích 4-lůžkové apartmány Astra s možností 1 přistýlky (80 x 170 cm), za příplatek. Každý apartmán má 2 oddělené ložnice, vybavenou kuchyňku s ledničkou a el. vařičem, koupelnu a terasu se zahradním nábytkem. V blízkosti areálu, který má centrální recepci, je supermarket, pizzerie, grill terasa, restaurace, kavárny, cukrárny. V těsné blízkosti se nachází tenisový areál s 18 kurty a sportovní hala Intersport. V okolí je mnoho hotelů, kde se večer pořádají na terasách taneční zábavy.

Pláž je vzdálena od objektu 50 – 200 m. Částečně je kamenitá, částečně upravená oblázková, místy písek pro děti. Na pláži bazén (zdarma), lehátka a slunečníky za poplatek. 

Možnost dokoupení polopenze v hotelu Delfín formou bufetu.

Služby delegáta pouze v rozmezí: 16.6. - 15.9.2018

Parkování: 1 EUR/den

Postýlka: 5 EUR/den (na vyžádání)

Malý pes: 8 EUR/den (na vyžádání)

Doprava klimatizovaným busem: 2.100,- Kč (nástupní místa Liberec, Turnov, Mladá Boleslav, Praha, Tábor, Písek, České Budějovice, Plzeň, Rokycany, Žebrák).

Cena obsahuje

7x ubytování v apartmánu včetně spotřeby vody, elektrické energie, povlečení, ručníky (výměna 1x týdně), pobytovou taxu, služby delegáta

Cena neobsahuje

cestovní pojištění, stravování, dopravu

Tento zájezd pořádá NEAN TOUR s.r.o. (IČO: 47238828)

Chorvatsko - Poreč - Villa Astra
Chorvatsko - Poreč - Villa Astra
Chorvatsko - Poreč - Villa Astra
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz