icoKal
icoKal

Hotel Aktiv - SILVESTR na Lipně - pobyt na 3 noci 

Silvestrovský pobyt na 3 noci s polopenzí, večer s hudbou a ohňostrojem

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj 2+2
3 200 Kč/osobu
Vybavení: příslušenství, WiFi zdarma
bez dopravy
Hotel

Popis ubytování

Hotel Aktiv *** se nachází v jižních Čechách, v blízkosti jižního pobřeží Lipenské přehrady, v obci Přední Výtoň  (6 km od hráze Lipenského jezera).  Je ideální  pro zimní dovolenou, hosté navštěvují  lyžařské areály na Lipně (cca 9 km) a v Rakousku:  Sternstein a Hochficht, oblíbené je také bruslení na jezeře na upravených bruslařských stopách.  V ostatních sezónách je okolí využíváno turisty a cykloturisty  (Lipenská oblast, hraniční oblast s Rakouskem, Šumava a Českokrumlovsko).

Ubytování: Pro hosty je k dispozici 29 pokojů, v nichž každý má vlastní  sociální zařízení  (WC a sprcha), WiFi zdarma. 22 pokojů jsou mezonetová  apartmá  pro 2-4 osoby (2 dospělé osoby na dvoulůžku a 2 děti do 18 let na přistýlkách). 3 pokoje se skládají  ze 2-3 místností pro 5-8 osob.

Stravování: V restauraci, která je spojena s ubytovací částí, je strava podávána formou polopenze (snídaně i večeře formou bufetu). K dispozici je i letní terasa pro 60 osob. Restaurace je řešena v selském stylu (masivní dřevěný nábytek).

Hosté mají  možnost bezplatně využít i víceúčelovou halu 12 x 20 m pro sport i zábavu. Je zde umístěn kulečník , fotbálek, 2x šipky, 2x pingpongový stůl, dětský koutek. Zahrada o velikosti 3000 metrů čtverečných nabízí plochu pro odpočinek, k dispozici je i venkovní dětské hřiště pro malé i větší děti.

U hotelu je bezplatné parkoviště, k dispozici je bezplatná úschovna lyží.
Pobyt se psem 100,-Kč/den.

Děti do 18 let na pokoji s rodiči mají zvýhodněné ceny.

Tento zájezd pořádá Cestovní agentura Lenka Krupková (IČO: 70518092)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...

 

České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz